Yükleniyor...

CryptoCom’dan Sanal Varlıklara Yönelik Lisans Başvurusu!

Singapur merkezli kripto platformu olan CryptoCom, Dubai'de sanal varlıklara yönelik lisans hamlelerine devam ediyor.

crypto com

Singapur merkezli kripto platformu olan CryptoCom, Dubai’de sanal varlıklara yönelik lisans hamlelerine devam ediyor.

Popüler kripto platformlarından CryptoCom, minimum geçerli ürün (MVP) Hazırlık Lisansı’nı Dubai‘nin Sanal Varlıklar Düzenleme Kurulu’ndan (VARA) aldığını bildirdi. CrpytoCom pazartesi günü yaptığı açıklamayla birlikte, sanal varlıklar için önemli bir adım attığını duyurdu. MVP lisansı incelendiğinde geçici izin, hazırlık lisansı ve işletme ruhsatından oluşuyor. Üç aşamadan oluşan MVP lisansı için CryptoCom, bu süreçte ikinci aşamaya gelmiş görünüyor.

CryptoCom, Dubai’de Lisans Çalışmalarını Sürdürüyor

Documents for Property Buying in the Philippines

Dubai’nin Sanal Varlıklar Düzenleme Kurumu’ndan hazırlık kazanan dev şirket, platform kullanıcılarının yüzünü güldürmüş durumda. Operasyonel şekilde lisanslanan CryptoCom, sunmuş olduğu kripto hizmetlerinin bir kısmında değişikliğe gidileceğini vurgladı. Revize edilecek faaliyetlere örnek sunan CryptoCom kripto değişim hizmetleri, komisyon konusu, kaldıraçlı işlemler ve anlaşmalar konularını ele aldı.

Yukarı yönlü ivmesine devam eden kripto pazarı bu tarz gelen olumlu haberler üzerine, “daha da alıcılı” ilerliyor. Bir süredir devam eden FUD haberler, şuan için yerini pozitif haberlere bırakmış halde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner