Yükleniyor...

Curve Finance CEO’sundan Dikkat Çeken Alım

Curve Finance'in CEO'sunun Avusturya'dan ultra lüks iki malikane aldığı bildirildi.

Curve finance

Curve Finance’in CEO’sunun Avusturya’dan ultra lüks iki malikane aldığı bildirildi.

Curve Finance CEO’su ve eşi Anna, Melbourne’de iki adet yaklaşık 40 milyon dolar değerinde malikane satın aldı. Bu satın alım kripto topluluğunda dikkat çekti.

Curve Finance CEO’sunun Dikkat Çeken Malikane Alış Verişi

Curve Finance CEO’su Michael Egorov ve eşi Anna’nın, Melbourne’da yaklaşık 40 milyon dolar değerinde iki malikane satın aldığı bildirildi.

malikane

Avustralya Mali İncelemesi’ne göre, bu satın alımlardan biri, 1870’lerde inşa edilen tarihi bir Victoria tarzı malikane olan Avon Court’a ait. Avon Court, 4.300 metrekarelik bir alana sahip olup dokuz yatak odası, iki havuz, bakımlı bahçeler, spor salonu, sauna, hizmetçi odası, 4000 şişe kapasiteli şarap mahzeni, 10 araçlık garaj ve şehir manzaralı iki çatı terası gibi özelliklere sahip. Ayrıca, yedi adet mutfak arasında 18 kişilik bir teppanyaki mutfağı bulunmaktadır.

Egorov çifti, Avon Court’u önceki sahipleri olan Du ailesinden satın almıştır. Bu malikane, AutoBarn’ın kurucu ortağı Garry Dumbrell’den 2014 yılında 19,8 milyon AUD karşılığında satın alınmıştır.

Bu satın alım, Egorov çiftinin ikinci lüks malikane edinimi olup, geçen yıl Mart ayında komşu bir mülk olan Verona’yı satın almalarını takip etmiştir. Verona, 1.412 metrekarelik bir alana sahip iki katlı, beş yatak odalı bir İtalyan villasıdır ve çift tarafından 18,25 milyon Avustralya Doları karşılığında gerçekleşti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner