Yükleniyor...

Dapper Labs, NFT Para Çekme İşlemlerine İzin Veriyor

DappLabs, Rusya'ya karşı AB yaptırımlarından etkilenen kullanıcılar için NFT'lerini gözetimsiz bir cüzdana çekmesine izin veriyor.

Dapper Labs NFT Para Cekme Islemlerine Izin Veriyor

DappLabs, Rusya’ya karşı AB yaptırımlarından etkilenen kullanıcılar için NFT’lerini gözetimsiz bir cüzdana çekmesine izin veriyor.

Şirket daha önce Circle’ın harekete geçmesi için yönlendirmesinin ardından etkilenen kullanıcılar için erişimi (para çekme dahil) dondurmuştu.

Dapper Labs, NFT ile Para Çekmeye İzin Veriyor

Dapper Labs, kullanıcılarına gönderilen bir e-posta’ya görei Avrupa Birliği’nin Rusya’ya yönelik yaptırımlarından etkilenen kullanıcıların NBA Top Shot, NFL All Day ve UFC Strike NFT’lerini Dapper Cüzdanlarından bir Blocto cüzdanına çekmelerine izin vereceğini açıkladı.

Şirket ayrıca Rusya ile ilgili hesapları kısıtlamaya yönelik önceki eyleminin Dapper’ın ödeme işleme ve depolanmış diğer hizmet ortağı olarak hareket eden USDC’nin arkasındaki büyük eşler arası ödeme teknolojisi şirketi Circle’ın direktifinin sonucu olduğunu belirtiyor.

Dapper ekibi kullanıcılarına gönderdiği e-posta’da şöyle dedi:

“Circle, müşteri fonlarının gözetimini elinde tutuyor, bu durumda talimatlarına uymak ve Rusya ile bağlantılı hesapları askıya almak zorunda kaldık, ancak bu hesapların hiçbirini kapatmadık”

Ayrıca, uyumlu kalmaya yönelik hızlı hareketinin, topluluğun güvenliğine öncelik vermek için yapıldığını da kaydetti. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner