Yükleniyor...

David Bowie, Mick Jagger, Beyonce ve Madonna Gibi Dünyaca Ünlü İsimler NFT Koleksiyonunda Ölümsüzleştirildi

David Bowie, Sir Mick Jagger, Beyonce, Madonna, Britney Spears ve daha fazlasının yer aldığı özel eserler Terra Virtua'da NFT koleksiyonu olarak yayınlandı.

nft

David Bowie, Sir Mick Jagger, Beyonce, Madonna, Britney Spears ve daha fazlasının yer aldığı özel eserler Terra Virtua’da NFT koleksiyonu olarak yayınlandı.

Terra Virtua platformunda, geçmiş ve şimdiki ünlü yüzlerin daha önce hiç görülmemiş resimlerinden oluşan NFT’leri sanatçı LA Migiotto ile birlikte oluşturuldu.

Iggy Pop, Amy Winehouse, Mariah Carey, Sir Elton John ve Jay-Z’nin resimleri de koleksiyona dahil edildi.

Yapılan basın açıklamasında, görüntülerin “bir izleyici olarak toplumun bu figürlerle olan ilişkisini” keşfetmek için oluşturulduğunu belirtiliyor.

Efsane isim Bowie’nin görüntüsü “Ziggy Stardust’a övgü içeren, NASA keşiflerinden oluşan görüntülerden yararlanıyor”.

Koleksiyonun tamamı önceki gün (02.09.21) saat 17.00’de Terra Virtua pazarında satışa sunuldu.

Terra Virtua CEO’su Gary Bracey konuyla ilgili şunları söyledi;

“Bu bizim için inanılmaz derecede heyecan verici bir ortaklık. Terra Virtua’nın dijital koleksiyonlarının genişliğini ve kalitesini sergilemek için bize geçmiş ve şimdiki ikonlardan oluşan bu resim koleksiyonunun LA Migiotto tarafından nasıl hayata geçirildiğini görmek büyüleyici ve gelecekte bu ortaklığı geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner