Yükleniyor...

FalconX, 150 Milyon Dolar Yatırımla 8 Milyar Dolar Değerlemeye Ulaştı

Dijital varlık platformu FalconX, 150 milyon dolar yatırım aldı.

dijital varlik platformu falconx 150 milyon dolar yatirim aldi 4

Dijital varlık platformu FalconX, 150 milyon dolar yatırım aldı. Yatırım ile şirketin değerlemesi 3.75 milyar dolardan 8 milyar dolara yükseldi. 

Kripto para piyasasındaki olumsuz atmosfer sürerken, önde gelen kripto şirketleri yatırım almaya devam ediyor. The Block tarafından aktarılan bir habere göre FalconX, Singapurlu yatırımcı grubu GIC ve İsviçreli yatırım şirketi B Capital liderliğinde 150 milyon dolar yatırım aldı. Yatırımcılara kripto stratejileri sunan şirket ayrıca Thoma Bravo, Wellington Management, Adams Street ve Tiger Global Management gibi şirketler de katıldı.

CEO Raghu Yarlagadda konu hakkında yaptığı açıklamada “FalconX, piyasa riskine maruz kalmayan çok az sayıdaki kripto para aracı kurumundan biri, bu nedenle müşterilerimiz ve onların ticaret stratejileriyle çelişmiyoruz. Bu güvenilir bir piyasa altyapı sağlayıcısı talep eden müşterilerimiz için son derece değerli” ifadelerini kullandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner