Yükleniyor...

Disney, VeVe ile Mickey Mouse NFT Koleksiyonunu Duyurdu

Disney ve NFT ortağı VeVe, NFT dünyasına yeni koleksiyonlar sunmaya devam ediyor.

nft mickey mouse

Disney ve NFT ortağı VeVe, NFT dünyasına yeni koleksiyonlar sunmaya devam ediyor. İki ortak bugün Mickey Mouse NFT’lerini piyasa sürecek.

Disney’in Mickey Mouse NFT’leri Geliyor

mickey mouse NFT

VeVe ve Disney, geçen ay Disney+ Günü’nde Star Wars ve The Simpsons NFT’lerinin piyasaya sunmuştu.

Şimdi sırada Mickey Mouse NFT koleksiyonu var. İlk serinin adı Steamboat Willie’dir. Bir vapur güvertesinde siyah beyaz bir Mickey Mouse içerir.

VeVe’nin NFT Başarısı

VeVe, çevre dostu NFT’lerini güçlendirmek için blok zinciri protokolü ECOMI’yi kullanıyor. Etkili IP ve marka tanınırlığına odaklanan koleksiyon ürünlerine odaklanıyor.

VeVe yakın zamanda NFT’lerini Ethereum ağıyla entegre etmek için Immutable X ile birlikte çalışmıştı.

VeVe’deki son Disney NFT’leri hızla tükenmişti, son Simpsons NFT’leri yeniden satışa sunuldu ve güçlü bir geri dönüş sağladı. NFT topluluğu, bugün çıkacak olan Mickey Mouse sürümünün de benzer sonuçlar göstermesini bekliyor.

Disney ve VeVe ile birlikte piyasaya sunulacak olan bu son sürüm, hem iOS hem de Android için VeVe uygulamasında 22 Aralık Çarşamba günü saat 12:00 PT’de halka açık satışı gerçekleşecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner