Yükleniyor...

DLT Canavarı Ripple’dan 191.1 Milyon XRP’lik Devasa Transfer!

Twitter üzerinden paylaşımlar yapan büyük kripto para izleme hizmetleri, Ripple'ın 191,1 milyon XRP'yi transfer ettiğini ve bunun yarısının OTC Dağıtım Cüzdanına gittiğini duyurdu.

DLT Canavari Ripple 191 milyon xrp transferi

Twitter üzerinden paylaşımlar yapan büyük kripto para izleme hizmetleri, Ripple’ın 191,1 milyon XRP’yi transfer ettiğini ve bunun yarısının OTC Dağıtım Cüzdanına gittiğini duyurdu.

Popüler kripto izleme hizmetleri Whale Alert ve XRPL Monitor tarafından yayınlanan verilere göre, DLT canavarı Ripple, son yirmi saat içinde 191,1 milyon XRP aktardı ve bunun yaklaşık yarısı OTC (tezgah üstü) dağıtım cüzdanına gitti. 0,191,1 milyon XRP, DLT devi tarafından transfer edildi.

DLT Canavarı Ripple
Kaynak: Whale Alert

Son birkaç tweet’te, XRPL Monitor, Ripple girişimleri cüzdanları arasında şaşırtıcı miktarda XRP transferi olduğunu duyurdu. 191,1 milyon XRP aktarıldı bu da 46.187.036 dolara denk gelen bir rakam. Ripple dört işlem yaptı. Bunlardan üçü 74 milyon XRP, 25,4 milyon XRP ve 16,5 milyon XRP’lik yığınları aktarmak için birbiri ardına yapıldı. Whale Alert ve Bithomp verileri, bu transferlerden ikisinin Ripple’ın OTC Dağıtım Cüzdanına (r3u9Yrb7Kgaiw3CZqk1t3yQ8YagrNVT665) yapıldığını gösterdi.

DLT Canavarı Ripple
Kaynak: Bithomp

XRP Likiditesini Yüksek Tutmak

Blockchain devi Ripple, XRP likiditesini yüksek tutmak ve operasyonel giderleri için fiat nakit elde etmek amacıyla XRP zenginliklerini nakde çevirmek için OTC cüzdanlarını kullanıyor. Ripple, toplam XRP arzının yarısından fazlasına sahip. Ripple, Cuma günü ayrıca 25 milyon XRP’yi OTC dağıtım cüzdanına bağlarken toplamda 74,6 milyon XRP aktardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x