Yükleniyor...

Dünyaca Ünlü Bitcoin Borsasından Önemli DeFi Hamlesi!

Popüler Bitcoin ve kripto para borsası Crypto.

dunyaca unlu bitcoin borsasi defi hamlesi

Popüler Bitcoin ve kripto para borsası Crypto.com, kullanıcılara özel anahtarlarını saklama imkanı sağlayacak olan DeFi cüzdanına 37 token daha eklediğini açıkladı.

Kripto borsası tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, yeni DeFi cüzdanı önemli token’ları listeleyecek. Bu token’lar arasında Uniswap’ın yerel token’ı UNI ve yearn.finance (YFI) token’ı dahil olmak üzere DeFi sektöründe önde gelenler yer alacak.

DeFi Cüzdanı Basit Bir Arayüze Sahip

Crypto.com, bu cüzdanın kripto pazarındaki diğer tüm cüzdanları geçmesini sağlamak için, cüzdanın trader’ların özel anahtarları üzerinde tam kontrole sahip olmalarını sağladığını duyurdu. Ayrıca, cüzdan, kullanıcıların merkezi olmayan borsa piyasasının en iyisini deneyimleyebilecekleri basit bir arayüze sahip.

Dijital varlık borsası ayrıca, dijital varlıkların gönderilmesi ve alınması gibi hizmetler sağlamak için yeni kullanıcıların cüzdana sahip olmak için platforma kaydolmalarına gerek olmadığını duyurdu. Yeni DeFi cüzdanı, kullanıcılar için oluşturulmuş bir saklama cüzdanı iken, merkezi uygulama, merkezi bir emanetçi olarak oluşturulmuş bir uygulamadır.

Ayrıca, platformda varlık sahibi olan kullanıcılar yasa kapsamına girecek ve onlara sahip olmanın avantajlarından yararlanacak. Yeni DeFi cüzdanı, kullanıcıların kolayca erişmesini sağlamak için, Chainlink referans verilerini kullanan canlı bir fiyat akışı ile birlikte geliyor.

Crypto.com, Chainlink’i Kullanacak

Crypto.com geçtiğimiz günlerde, şeffaflığı ve merkeziyetsizliği artırmak amacıyla bir adım attı. Buna göre borsa Chainlink ağı üzerine inşa edilen merkezi olmayan bir referans verisi olan yeni CRO’yu açıkladı. Ayrıca, Binance’in sahip olduğu Binance takasını yansıtan DeFi takası, platformdaki yatırımcıların merkezi olmayan ve merkezi cüzdanlar arasında token takaslamalarına da izin verecek.

Buna ek olarak, platformdaki likidite sağlayıcıları zaman zaman büyük ödüller kazanmaya hak kazanacak. Yeni DeFi cüzdanı ile crypto.com önümüzdeki haftalarda yeni trader’lar ve yatırımcıların akınına şahit olacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner