Yükleniyor...

Dr. Mehmet Öz, Metaverse İçin Ticari Marka Başvurusunda Bulundu

Kalp cerrahı, televizyoncu ve aynı zamanda Senato adayı Dr.

oz

Kalp cerrahı, televizyoncu ve aynı zamanda Senato adayı Dr. Mehmet Öz, metaverse üzerinde çeşitli ürünleri piyasaya sürmek için Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisine (USPTO) ticari markalar başvurusunda bulundu.

Dr. Öz’ün sanal mal ve hizmetler için önerdiği ticari markalar arasında, sanat, yiyecek, içecek, güzellik ürünleri, sağlık ürünleri, fitness ve egzersiz ekipmanları gibi onlarca farklı ürün yer alıyor. Türk asıllı bir Amerikan olan Öz’ün ABD’de büyük bir izleyici kitlesi bulunuyor.

Öz’ün yaptığı marka başvurusu aynı zamanda topluluk forumlarını ve sanal dünyada kullanılması için sağlık, zindelik ve yaşam tarzı ile ilgili bilgileri de kapsıyor.

Alternatif ilaçları teşvik etmesi sebebiyle uzmanlardan sıklıkla eleştiri de alan Öz, Kasım 2021’de Pennsylvania’da bir Cumhuriyetçi olarak Senato koltuğu için yarıştığını duyurdu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner