Yükleniyor...

Eco Protocol’ün geliştiricilerinden kripto cüzdanı hamlesi

Eco Protocol'ün geliştiricileri, a16z destekli Eco Inc tarafından tanıtılan Beam adlı yeni bir kripto cüzdanı başlattı.

Investing Best 2021 Crypto Wallet

Eco Protocol’ün geliştiricileri, a16z destekli Eco Inc tarafından tanıtılan Beam adlı yeni bir kripto cüzdanı başlattı.

Beam, Ethereum Layer 2 ağları olan Optimism ve Coinbase‘in Base’inde ödemeleri destekleyecek.

Geliştirilen cüzdan Beam, Optimism ve Coinbase’in Base’inde ödemeleri destekleyecek

Eco Protocol’ün geliştiricileri a16z destekli Eco Inc. tarafından tanıtılan Beam adlı bir kripto cüzdanını başlattı. Beam, Ethereum Layer-2 ağında çalışacak ve Optimism ile Coinbase‘in Base’indeki ödemeleri destekleyecek.

Merkeziyetsiz para birimi projesi olan Eco Protocol’ün ekibi, kullanıcılara Optimism ve Coinbase’in Base gibi Layer-2 ağlarında ödeme yapma imkanı sunan Beam adlı bir kripto cüzdanını piyasaya sürdü. Beam, akıllı sözleşme işlevselliği sunan, çok faktörlü kimlik doğrulama ve cüzdan sosyal kurtarma gibi gelişmiş özellikleri destekleyen hesap soyutlama (EIP-4884) gibi özellikleri içerir.

coinbase base

Eco Inc.’in CEO’su Andy Bromberg, Beam’in lansmanıyla ilgili olarak, “On yılı aşkın süredir devam eden bir endüstri beklentisini karşılayarak geleneksel ödemeler ve kripto para birimi arasındaki uçurumu kapatıyoruz” şeklinde bir açıklama yaptı.

CoinList adlı kripto para listeleme platformunu 2017 yılında kuran ve 2020’de Eco Inc.’in CEO’su olan Andy Bromberg, Beam’in kullanıcıların kripto para birimlerinin içsel avantajlarına erişebileceği ve Web2 eşler arası ödeme sistemlerinin kullanıcı dostu arayüzüyle entegre olduğu belirtildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner