Azuki NFT fiyatları düşüş eğiliminde • Coinkolik
Yükleniyor...

Azuki NFT fiyatları düşüş eğiliminde

Azuki NFT fiyatları bir ay önceki seviyelerden yüzde 65 daha aşağıda seyrediyor.

azuki 4

Azuki NFT fiyatları bir ay önceki seviyelerden yüzde 65 daha aşağıda seyrediyor.

Geçtiğimiz ay Elementals serisinin beklenmedik düşüşünün ardından gerçekleşen gerileme toplulukta karşılık buldu. Nansen verilerine göre Azuki ticaret hacmi de yüzde 78 geriledi.

Azuki NFT fiyatları geçtiğimiz aya göre yüzde 65 düşük seviyede seyrediyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nansen’den alınan verilere göre, Azuki NFT’lerin fiyatları, Elementals’ın Haziran ayında lansmanından bu yana yüzde 65 düştü. Elementals’ın tartışmalı düşüşünden önceki gün olan 26 Haziran’da, Azuki fiyatları yaklaşık 15 ETH seviyesindeyken, takip eden ayda taban fiyat 27 Temmuz itibariyle 5 ETH’ye düştü. Aynı dönemde Azuki’nin ticaret hacmi de yüzde 78 oranında azaldı.

ERC-5773

Azuki, 27 Haziran’da Elementals adında yeni bir NFT koleksiyonunu başlatmış ve 10.000 adet animeden ilham alan avatarı havadan bırakarak mevcut Azuki sahiplerine dağıtmıştı. Başlangıçta 10.000 adet daha satışa çıkarılması planlanıyordu, ancak koleksiyon halkın NFT satın alma şansı bulamadan tükendi. Bu durum, Azuki’nin lansmanındaki yanlış adımları kabul etmesine rağmen, Elementals düşüşü sonucunda 51 milyon dolarlık satış gerçekleştirerek, Mayıs 2022’den bu yana koleksiyon için en yüksek işlem hacmine ulaştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x