Yükleniyor...

Efsanevi İsim, XRP’nin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Görebileceğini İddia Etti

Peter Brandt, XRP'de tüm zamanların en yüksek seviyesine işaret eden teknik bir model tespit etti.

xrp ath

Peter Brandt, XRP’de tüm zamanların en yüksek seviyesine işaret eden teknik bir model tespit etti.

Ocak 2018’de piyasanın zirvesine yakın zamanda XRP çılgınlığına katılanlar, yıllarca zarar gördüklerini düşündükten sonra nihayet kar elde etme fırsatına ulaşabilir.

Deneyimli emtia trader’ı Peter Brandt’a göre, Ripple’a bağlı kripto para birimi, haftalık grafikte tersine çevrilmiş bir baş-omuz modeli oluşturduktan sonra yakında tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkabilir. Brandt’e göre “Stunted RS ile bu olası ters H&S” fiyatların daha yükselebileceğini gösterir.

6 Nisan’da XRP, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Ripple’a dava açılmasına rağmen, Bitstamp borsasında üç yılın en yüksek seviyesi olan 1,11 dolara yükseldi. XRP’nin bu ani canlanmasıyla beraber tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri de 2 trilyon dolara yükseldi. Brandt, XRP rallisini Ripple’ın SEC’e karşı kazandığı son mahkeme galibiyetine ve “kalabalıkların çılgınlığına” bağlıyor.

Daha önce belirttiğimiz üzere Yargıç Sarah Netburn, Ripple’ın bu haftanın başlarında SEC’in Bitcoin ve Ethereum ile ilgili belgeler üretmeye zorlama hareketini kısmen onayladı.

Brandt Hala XRP Trade’i Yapmıyor

XRP, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,40 dolardan hala yüzde 70 oranında geride bulunuyor. Brandt, Ripple’ın token’ı XRP’yi küçümsemesiyle biliniyor. Hatta SEC’i dava açıklanmadan önce bile XRP’yi kayıtsız bir güvenlik ilan etmeye çağırmıştı.

Yükselişine rağmen, grafikçi hala XRP trade’i yapmayacağını söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner