Yükleniyor...

En Çok Aranan Kripto Para Projelerinden Birisi Olan Alchemy Pay (ACH) Nedir?

Merkezi olmayan bir ödeme aracı olan Alchemy Pay, DeFi entegrasyonu ile merkezi olan ve olmayan sistemler arasında bir köprü kurmayı hedeflemektedir.

alchemy pay nedir

Merkezi olmayan bir ödeme aracı olan Alchemy Pay, DeFi entegrasyonu ile merkezi olan ve olmayan sistemler arasında bir köprü kurmayı hedeflemektedir.

Kripto para birimi Alchemy Pay (ACH) ekolojisi dört bölüme ayrılabilir: Ödeme (ödeme), Ağ (yatırım ağı), DeFi (merkezi olmayan finans) ve Trust (güvenilir varlıklar). Shopify, Arcadier ve QFPay gibi sektör liderleriyle stratejik ortaklıkları olan Alchemy, 2 milyondan fazla yatırımcı erişimine sahiptir.

CoinGecko verilerine göre Alchemy Pay, 0,128 dolardan işlem görüyor. ACH’nin son zamanlarda yaşadığı fiyat harekelerini ise aşağıdaki görselde görebilirsiniz:

Ekran Resmi 2021 08 08 13.54.15
Kaynak: Coingecko

Tanınmış ödeme kurumları ve bankalarla işbirliği yapan Alchemy Pay, yasal para birimindeki avantajla, dijital para birimi ve yasal para birimi dünyasını birbirine bağlıyor, bu da Alchemy Pay’i (ACH) dijital para birimi ile gerçek dünya arasında bir bağlayıcı haline getiriyor ve tüm Alchemy Pay’i (ACH) vermek için bir dizi veri varlığı türetiyor. Büyük ticari değere sahip, bu da daha fazla uygulama senaryosunu güvence altına almanızı ve dünyadaki dijital para birimi kullanımının daha da hızlanmasına katkıda bulunmanızı sağlar.

TokenInsight tarafından yayınlanan “Dijital Varlık Ödeme Endüstrisi Araştırma Raporuna” göre Alchemy Pay (ACH), birçok göstergede benzer projeleri geride bırakıyor ve benzer ürünlere göre daha uygulanabilir.

Ekran Resmi 2021 08 08 13.46.27 2

Alchemy Pay Özellikleri

  • Tek bir ödeme sistemi ile karta ve mobil cüzdanlara kripto para birimi.
  • Tüm dünyada ödeme kabul edebilme.
  • Yerel para birimiyle ödeme alabilme.
  • Müşterilerin ödeme yöntemi veya para birimi ne olursa olsun, döviz friksiyonunu en aza indirmek için tercih edilen yerel para biriminde işlemler.
  • ACH kazanma imkanı. Rekabetçi işlem ücretlerinin ötesinde, ödeme protokolü kullanıcıları her kripto işlemi için ACH token’ları ile ödüllendiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner