Yükleniyor...

Ethereum’da (ETH) Büyük Bir Düşüş Daha Yaşanabilir

Ethereum ve diğer birçok büyük altcoin için düşüşler ile dolu bir haftayı geride bıraktık.

Ethereum dusus 2020

Ethereum ve diğer birçok büyük altcoin için düşüşler ile dolu bir haftayı geride bıraktık. Ethereum ciddi anlamda satış gördü ve önceki ayı piyasası seviyelerine kadar geriledi. En büyük altcoin o zamana göre biraz daha yüksek seviyelerde işlem görüyor olsa da Twitter’da önemli kripto para analistlerinden birisi kripto varlığın büyük bir düşüşün eşiğinde olduğunu iddia etti.

Analistin iddiasını dayandırdığı modelin önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi durumunda, yazım sırasında 118 dolar seviyesinden işlem gören Ethereum, 100 doların altına düşebilir.

Twitter’da popüler kripto para analisti Cred, kısa bir süre önce Ethereum’un mevcut kritik seviyesinden bahsetti ve hem ETH hem BTC için geçtiğimiz ayı piyasasının diplerinde olabileceğini söyledi.

Yaşanan son çöküşün ardından oldukça hasar alan Ethereum’un fiyat grafiğinde kısa vadede önemli ölçüde düşebileceğine gösteren kama deseni ortaya çıktı. Bir başka popüler kripto varlık analisti olan Livercoin, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Ethereum’un kısa vadede 90 dolarlık kritik eğişe gelebileceğini belirtti.

Ethereum için öngörülen düşüşün ne kadar büyük olacağı ise bu hafta gelecek satışların boyutuna ve en önemlisi Bitcoin’in fiyat hareketlerine bağlı olacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner