Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Analizler Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: Güçlü Bir Artış Bekleniyor

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: Güçlü Bir Artış Bekleniyor

ABONE OL:google-news

Ethereum, 380 dolar seviyesinin altında düzeltme yaşadı, ancak ABD doları karşısında 365 dolara yakın bir noktada destek buldu. ETH fiyatı şu anda yükseliyor, ancak güçlü bir yukarı hareket için 380 dolarlık kilit bölgeyi aşması gerekiyor. Ethereum yazının yazıldığı sırada 365 dolardan toparlanıyor ve 372 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyordu.

Güçlü Bir Yükseliş Mümkün mü?

Analist Aayush Jindal’a göre fiyat 380 dolar bölgesi ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınında güçlü bir dirençle karşı karşıya. Saatlik ETH / USD grafiğinde 380 dolara yakın dirençle oluşan önemli bir düşüş kanalı var. 380 dolarlık direnci temizlerse paritenin 400 dolara yükselmesi muhtemel. Bu da analistlere göre güçlü bir yükselişin habercisi olabilir.

Ethereum Fiyatı Büyük Engele Yaklaşıyor

Geçtiğimiz birkaç seansta Ethereum, 395 dolar bölgesinden istikrarlı bir düşüş gördü. ETH fiyatı 380 dolarlık temel destek seviyesini kırdı ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altına düştü. Ayrıca 370 dolar seviyesinin altında bir kırılma oldu, ancak ETH fiyatı 365 dolar seviyesinin yakınında destek buldu. 365 doların yakınında bir düşük oluştu ve fiyat şu anda daha yüksek seviyede toparlanıyor. 370 dolar seviyesini, artı aşağı doğru hareketin %23.6 Fib geri çekilme seviyesini 388 dolardan yüksek 365 dolara düşürdü.

Ethereum

Daha da önemlisi, ETH / USD paritesinin saatlik grafiğinde 380 dolara yakın dirençle şekillenen önemli bir düşüş kanalı var. Ethereum için orta düzeyde bir direnç, 378 dolar seviyesine ve 100 saatlik SMA’ya yakın.

Ethereum, 378 dolar ve 380 dolar seviyelerinin yakınında açıkça bir direnç ile karşı karşıya. Kanalın ve 380 doların üzerinde başarılı bir kırılma, yakın vadede güçlü bir artış için kapıları açabilir. Analiste göre yukarı yönde bir sonraki büyük direnç 395 dolar seviyesine yakın ve onu 400 dolar takip ediyor.

ETH’de Yeni Bir Düşüş Yaşanır mı?

Ethereum 375 dolar ve 378 dolar dirençlerini geçemezse, yeni bir düşüş riski vardır. İlk destek 370 dolar seviyesine yakın. Boğalar için bir sonraki büyük destek 365 dolar seviyesine yakın, bunun altında ayılar önümüzdeki seanslarda kilit 355 dolarlık destek bölgesini test etmeyi hedefliyor.

Teknik Göstergeler

  • Saatlik MACD: ETH / USD için MACD, yükseliş bölgesinde yavaş yavaş hız kazanıyor.
  • Saatlik RSI: ETH / USD için RSI hala 50 seviyesinin altında.
  • Ana Destek Seviyesi: 380 dolar
  • Ana Direnç Seviyesi: 365 dolar

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakNews BTC
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

988BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
26,549TakipçilerTakip Et
1,030AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar