Yükleniyor...

Ethereum Fiyatı 10 Bin Dolara Ulaşabilir

Ethereum (ETH) hala 127 dolardan işlem görüyor olsa da, bir kripto tüccarı bir sonraki boğa koşusunda, Ethereum’un 10 bin dolara ulaşacağına inanıyor.

Ethereum Fiyatı 10 Bin Dolara Ulaşabilir scaled

Ethereum (ETH) hala 127 dolardan işlem görüyor olsa da, bir kripto tüccarı bir sonraki boğa koşusunda, Ethereum’un 10 bin dolara ulaşacağına inanıyor. Peki ETH 2.0 buna yardımcı olacak mı?

Ethereum son zamanlarda iyi bir durumda değil. ETH fiyatı bin 300 dolar seviyesine ulaştığında 2018’in tüm zamanların en yüksek seviyesinden çöküşünden bu yana düşmeye devam etti, ardından büyük rakipleri olan Tron ve EOS’u ‘doğurdu’. Kısa süre önce, Ethereum’un gelecek yıl bazı ekiplerine fon yetersizliği nedeniyle finansmanını durdurmak istediği bildirildi. Ancak, son zamanlarda merakla beklenen hard fork İstanbul gerçekleşti ve şimdi Vitalik Buterin, ağı çok fazla acı çekmeden Ethereum 2.0’a geçirme planını dile getirdi.

Twitter’daki kripto tüccarlarından biri de bir sonraki boğa koşusu boyunca Ethereum’un 10 bin dolara vuracağını varsaydı.

Ethereum Hakkında Tahmin Yürüttü

Bir kripto tüccarı @BTC_Macro, piyasa sermayesi göz önüne alındığında en büyük ikinci kripto para hakkında açıklamalarda bulundu. Analiste göre bir boğa koşusu görünüyor ve piyasanın Ethereum’a karşı tutumu ne olursa olsun, bir sonraki boğa koşusu başladığında ETH 10 bin dolar olacak. Analist şu ifadeleri kullandı: “ETH’den ne kadar nefret ederseniz edin, bir sonraki boğa koşusunda 10 bin dolara ulaşacak.”

Şu anda Ethereum topluluğu, yakın zamanda uygulanmış olan İstanbul – Ethereum 2.0’dan sonra zincirde başka bir büyük iyileştirme bekliyor. Birçoğu, ETH blockchain’inin performansını büyük ölçüde artıracağına inanıyor ve bunun ETH fiyatlarına yükseliş momentumu vereceğini umuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner