Fantom (FTM) potansiyel yükselişe hazırlanıyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

Fantom (FTM) potansiyel yükselişe hazırlanıyor!

Eskilerin popüler kripto para birimlerinden Fantom (FTM), gün içerisinde gerçekleştirdiği yüzde 15'lik yükseliş ile potansiyel bir kırılıma yaklaşıyor.

FTM fantom kripto

Eskilerin popüler kripto para birimlerinden Fantom (FTM), gün içerisinde gerçekleştirdiği yüzde 15’lik yükseliş ile potansiyel bir kırılıma yaklaşıyor.

Kripto piyasası düşüş senaryolarına rağmen tüm hızıyla yükselmeye devam ediyor. BTC, 35 bin doların altına geri çekildikten sonra tekrar atağa kalktı ve 37 bin doların üzerinde kalıcılık sağladı. Bu durum neticesinde altcoin’lere para girişi devam etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

AVAX, SOL ve LINK gibi majör coin’ler yükselişleriyle boğayı anımsattı. Eskilerin bir diğer coin’i FTM ise gün içerisinde yüzde 15 yükselerek varlığını hisettirdi. FTM, potansiyel bir boğa koşusuna hazırlanıyor.

Fantom (FTM) için ipler gerildi: Yükseliş kapıda!

Bir döneme damga vuran merkeziyetsiz akıllı sözleşmeler platformu Fantom (FTM), son 24 saatte yüzde 15’lik bir yükseliş ile boğa kırılımına yaklaştı.

FTM, 2021 yılında gerçekleşen boğa koşusunda ön plana çıkarak yüzde 1700’lük yükselişe imza attı. Popüler kripto para birimi, önceki boğa koşusunda öne çıkmasıyla 8 milyar dolar piyasa değerine ulaşmıştı. Ancak sonrasında gelen ayı piyasası, FTM’yi geri çekmeye yetti. Böylelikle FTM, gözden düşmeye başladı.

Kripto piyasasının yeniden boğa yönlü ilerleyişi, eskilerin kripto para birimlerini de ön plana çıkarmaya başladı. FTM, yeniden zirveye oynama yolunda önemli bir yükseliş yaşadı.

ftm yükseliş

FTM grafiğine bakıldığında, fiyatın önemli bir kırılım bölgesinde olduğu görülüyor. Potansiyel boğa koşusuna hazırlanan FTM, 0,3770 dolar direncine yaklaşmış durumda. Bu direnç bölgesinin aşılması halinde, FTM fiyatı 0,3942 doları test edebilir. Boğa potansiyelinin önüdeki engel olan 0,3942 dolar direnci, satıcıların yoğunlaşacağı bir bölge olacaktır. Bu bölgenin de aşılması halinde FTM, 0,6509 dolar direncini zorlayacak bir boğa koşusuna başlayabilir. Ancak bu yükseliş senaryosunda, 0,4391 dolar, 0,5453 dolar ve 0,5995 dolar önemli direnç bölgeleri olacak.

Diğer taraftan FTM, piyasanın negatife dönmesiyle birlikte satış baskısıyla baş başa kalabilir. Satış baskısını talep ile karşılayamazsa, FTM fiyatı 0,3273 dolar desteğine kadar geri çekilebilir. Bu destek noktasının kaybedilmesi halinde fiyat tekrar 0,2863 doları test edecektir. 0,2863 dolar, FTM için trend gidişatını belirleyecektir. Bu bölgenin de kaybedilmesi, 0,2173 dolarda yer alan majör destek noktasını gündeme getirebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x