Yükleniyor...

Fiverr, Bitcoin ile Ödeme Almak İçin Coinbase’i Tercih Etti

Fiverr da, Bitcoin ödemesi kabul etmeye başlayan websiteleri arasına girdi

Fiverr da, Bitcoin ödemesi kabul etmeye başlayan websiteleri arasına girdi. Coinbase ile yaptığı çalışma ile sitedeki ödemelerde Bitcoin‘i de kabul etmeye başlayan Fiverr, bu girişimiyle Bitcoin kullanıcılarını oldukça sevindirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Fiverr’ı biraz tanımamız gerekirse; Fiverr, online bir ortamda, 5 dolardan başlayan fiyatlarla “gigs” kategorisindeki çalışmalardan faydalanabileceğiniz bir internet sitesi. “Gigs” kelimesi ise “kısa süreli iş” anlamını taşıyor. Yani bu sitede en düşük 5 dolardan başlayan fiyatlarla, sevgililer günü kartpostalları hazırlayanlardan tutun, sizin portre çiziminize kadar her türlü çalışmayı bulabilirsiniz. 196 ülkeden ve 120 kategori içerisinde 3.6 milyon üzeri çalışmanın bulunduğu Fiverr’daki çalışmalar gerçekten de başarılı.

Coinbase servisi kullanıcıların güvenli bir şekilde Bitcoin ile alışveriş yapmalarını, Bitcoin satın almalarına ve kullanmalarını kolaylaştıran bir cüzdan servisi. Şirket 930.000 kullanıcıya, 23.000 tüccara hizmet vermekte.

“Fiverr, ‘kısa süreli iş’ kategorisinde yer alan çalışmalara liderlik eden bir platform.” açıklamasında bulunan Fiverr CEO’su Micha Kaufman, şunları da ekliyor: “Fiverr çalışanları olarak bizler her zaman inovasyona ve yaratıcılığa açız, ve Bitcoin bize bu inovasyon ruhunu ödeme servisi alanında sağlıyor. Fiverr’ın dijital para birimlerini ödeme sistemlerinde kullanması ve buna öncülük etmesini çok doğal karşılıyoruz.”

Coinbase İş Geliştirme Direktörü Adam White, “Fiverr ile çalışmamız, insanları Bitcoin’e adapte edebilmemiz açısından iyi bir proje. Dijital para birimlerine olan güven arttıkça, kullanımları tüm dünyaya yayılacak.” açıklamasında bulundu.

Fiverr CEO’su Kaufman, Bitcoin’i ödeme sistemi olarak kullanmalarından sonra satışların artabileceğini, çünkü Fiverr kullanıcılarının teknolojik gelişimlere oldukça hızlı adapte olabilen bir özelliğe sahip olduğunu belirtti.

Durum böyleyken şunu da belirtmekte fayda var. Sevgililer gününde, sevgilinize ilginç ve yaratıcı bir hediye düşünüyorsanız, Fiverr’da oldukça güzel çalışmalar mevcut.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x