Anasayfa Bitcoin (BTC) Fiyat Düzeltmesinin Ardından Bitcoin'de Hedef 100.000 Dolar!

Fiyat Düzeltmesinin Ardından Bitcoin’de Hedef 100.000 Dolar!

Kripto para analistlerinden Murad Mahmudov, öncü kripto para biriminin gelecekte 100.000 doları göreceği öngörüsünde bulundu.

Kripto para hedge fonu sağlayıcısı Adaptive Capital’de görev yapan Mahmudov, bugün attığı bir tweet ile “İlk bakışta önümüzdeki hafta ve devamında zayıf bir piyasa görünüyor. Ancak benim içgüdülerim bu seviyelerde sürekli bir birikim yapıldığını söylüyor. Kısa zaman aralığı grafiklerinde kendinizi yormayın. Resmin geneline bakın ve büyük düşünün. Benim düşünceme göre BTC başına 100.000 dolara doğru yol alıyor” değerlendirmesinde bulundu.

Mahmudov, öngörüsünde bulunurken ilk önce Bitcoin’in önemli destek seviyelerini analiz etmiş. Analist, 200 MA/EMA/RSI bandı ve artı haftalık destek seviyesi ile birlikte hepsinin 10.8 bin dolara işaret ettiğine dikkat çekiyor.

BTC/USD günlük grafiğinde 10.000 doları kilit destek seviyesi olarak göz önüne alındığında analist her bir desteğin potansiyel alış seviyesi olacağını belirtiyor.

Morgan Creek Digital Assets kurucu ortağı Anthony Pompliano da daha önce Mahmudov’un öngörüsünün aynısından söz etmişti. Pompliano’ya göre Bitcoin fiyatı 2021’in sonuna kadar 100.000 dolara ulaşacak.

Bu haberi hazırladığımız sırada Bitcoin fiyatı son 24 saatte yüzde 4’lük eksi değişim ile 10.951 dolardan işlem görüyordu.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları