Yükleniyor...

Floki Inu’dan (FLOKI) Dikkat Çekici Ortaklık Duyurusu!

Memecoin'lerin yeniden trend olmasıyla birlikte Floki Inu (FLOKI) tarafı çalışmalarını hızlandırdı, yeni ortaklığını duyuran FLOKI, daha şimdiden büyük bir kitle kazandı.

floki inu memecoin

Memecoin’lerin yeniden trend olmasıyla birlikte Floki Inu (FLOKI) tarafı çalışmalarını hızlandırdı, yeni ortaklığını duyuran FLOKI, daha şimdiden büyük bir kitle kazandı.

Twitter’ın yakın zamanda yapmış olduğu Dogecoin (DOGE) logosuyla birlikte atılım yapan köpekli coin’ler, daha da parlamış halde. DOGE’nin yarattığı furyadan sonra geride kalmayıp yeni çalışmalara hamle atan Shiba Inu da (SHIB) faaliyetlerini hızlandırmıştı. Memecoin’lerin yakalamış olduğu bu trende bir yenisi olan FLOKI’de eklenip, ekosistemi heyecanlandırmış gözüküyor. Yaklaşmakta olan 2023 Badminton Asya Şampiyonası için Badminton Asia ile stratejik bir ortaklık kurduğunu belirten FLOKI, daha şimdiden 600 milyon fazla kişiye bu ortaklığı duyurmuş durumda.

Floki Inu Binance Listelenmesi Icin Imza Topluyor

Memecoin’lerin Trendi Devam Ediyor!

DOGE’nin başlattığı, SHIB’in alevlendirdiği memecoin heyecanına FLOKI’de dahil oldu. Bir süredir yükseliş ivmesi yakalayan memecoin’ler yatırımcılarını ve özellikle de ekosistemini hareketlendirdi. FLOKI’de atmış olduğu bu adım ile birlikte memecoin trendine farklı bir bakış açısı kattı.

Sosyal medya platformlarında iyi bir kitleye sahip olan FLOKI, Twitter’da duyurmuş olduğu ortaklık ile birlikte daha şimdiden geniş kitlelere erişmeyi başardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x