Yükleniyor...

Fred Wilson: 2019’da Kripto Paralar Güvenli Bir Liman Değil

Risk sermayesi yatırımcısı Fred Wilson, 1 Ocak'ta yayımladığı bir blog yazısıda 2019'da kripto para birimlerinin zayıflayan bir ekonomi içinde güvenli bir liman olmayacağını belirtti.

2019 Kripto Paralar

Risk sermayesi yatırımcısı Fred Wilson, 1 Ocak’ta yayımladığı bir blog yazısıda 2019’da kripto para birimlerinin zayıflayan bir ekonomi içinde güvenli bir liman olmayacağını belirtti. Wilson, Twitter, Tumblr, Zynga ve Etsy gibi şirketleri desteklediğini belirten bir Amerikan girişim kapitalisti ve iş adamı. Aynı zamanda New York merkezli bir girişim sermayesi şirketi olan Union Square Ventures’in kurucu ortaklarından ve dijital paralara yatırım yapıyor.

Kripto Para Yatırımcıları Temkinli Davranmalı

“2019’da ne olacak” başlıklı blog yazısında Wilson, hisse senetlerinde ayı piyasasına, zayıflayan bir ekonomi ve küresel ekonomiyle ilgili bazı önemli konulardan dolayı yatırımcıların başlangıçta kripto para piyasası için temkinli davranması gerektiğini öne sürüyor. Wilson, kripto para birimlerini güvenli bir liman olarak görmese de 2019’da kripto para topraklarında yaşam belirtileri olacağına dikkat çekiyor. Wilson, bir sonraki yükseliş aşamasına ivme kazandıran ve 2017 yılını geri getirecek olan bir dizi vaadede yer veriyor. Bunlar arasında Protocol Labs’tan madencilik yazılımı projesi Filecoin, Blockchain temelli ödeme projesi Algorand ve görünüşe göre Ethereum (ETH) ile rekabet edebilecek yeni nesil akıllı sözleşme platformları yer alıyor.

Wilson’a göre stablecoin’ler önemli bir ilerleme ve tüketici kabulü görecek. 2017’de Wilson, ortalama bir yatırımcının varlıklarının yüzde üç ila beşini kripto para birimi olarak tutmaları gerektiğini söylemişti. Kendisinin portföyünün yaklaşık yüzde beşini kripto para yatırımlarından oluştuğunu belirtmişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x