Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Fred Wilson: 2019'da Kripto Paralar Güvenli Bir Liman Değil

Fred Wilson: 2019’da Kripto Paralar Güvenli Bir Liman Değil

ABONE OL:google-news

Risk sermayesi yatırımcısı Fred Wilson, 1 Ocak’ta yayımladığı bir blog yazısıda 2019’da kripto para birimlerinin zayıflayan bir ekonomi içinde güvenli bir liman olmayacağını belirtti. Wilson, Twitter, Tumblr, Zynga ve Etsy gibi şirketleri desteklediğini belirten bir Amerikan girişim kapitalisti ve iş adamı. Aynı zamanda New York merkezli bir girişim sermayesi şirketi olan Union Square Ventures’in kurucu ortaklarından ve dijital paralara yatırım yapıyor.

Kripto Para Yatırımcıları Temkinli Davranmalı

“2019’da ne olacak” başlıklı blog yazısında Wilson, hisse senetlerinde ayı piyasasına, zayıflayan bir ekonomi ve küresel ekonomiyle ilgili bazı önemli konulardan dolayı yatırımcıların başlangıçta kripto para piyasası için temkinli davranması gerektiğini öne sürüyor. Wilson, kripto para birimlerini güvenli bir liman olarak görmese de 2019’da kripto para topraklarında yaşam belirtileri olacağına dikkat çekiyor. Wilson, bir sonraki yükseliş aşamasına ivme kazandıran ve 2017 yılını geri getirecek olan bir dizi vaadede yer veriyor. Bunlar arasında Protocol Labs’tan madencilik yazılımı projesi Filecoin, Blockchain temelli ödeme projesi Algorand ve görünüşe göre Ethereum (ETH) ile rekabet edebilecek yeni nesil akıllı sözleşme platformları yer alıyor.

Wilson’a göre stablecoin’ler önemli bir ilerleme ve tüketici kabulü görecek. 2017’de Wilson, ortalama bir yatırımcının varlıklarının yüzde üç ila beşini kripto para birimi olarak tutmaları gerektiğini söylemişti. Kendisinin portföyünün yaklaşık yüzde beşini kripto para yatırımlarından oluştuğunu belirtmişti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar