Yükleniyor...

FTX ve Alameda cüzdanları bazı altcoin’leri hareket ettirdi!

FTX ve Alameda'ya ait cüzdanlar, ellerinde bulunan bazı altcoin'leri hareket ettirdi.

FTX ve Alameda

FTX ve Alameda’ya ait cüzdanlar, ellerinde bulunan bazı altcoin’leri hareket ettirdi.

Zincir üstü veri analisti Lookonchain, FTX ve Alameda’ya ait cüzdanlardaki hareketliliği ortaya çıkardı. FTX ve Alameda cüzdanları, 20 milyon dolardan fazla değere sahip altcoin’leri farklı adreslere taşıdı. FTX ve Alameda’nın hareket ettirdiği altcoin’ler ise dikkat çekti.

FTX, yeniden yapılanma süreci içerisinde. Bir dönemin batık kripto borsası, şimdilerde tekrar piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Mahkemeden elinde bulunan varlıkları satmak için onay alan borsa, özellikle bazı altcoin’lerde hareket etmeye devam ediyor.

FTX ve Alameda’nın hareket ettirdiği altcoin’ler dikkat çekti!

Lookonchain’in X platformu üzerinden paylaştığı verilere göre, FTX ve Alameda’ya ait cüzdanlar bazı altcoin’leri transfer etti. Cüzdanların bu altcoin’leri satıp satmadığı bilinmese de transfer işlemi dikkat çekti.

Lookonchain, FTX ve Alameda’ya ait olduğunu belirttiği cüzdanların toplam 22 milyon dolarlık kripto varlığı hareket ettirdiğini belirtti. Bu varlıklar ise şu şekilde;

  • Yaklaşık 9,12 milyon dolar değerinde 6,26 milyon IMX
  • Yaklaşık 5,29 milyon dolar değerinde 20 milyon GMT
  • Yaklaşık 3,43 milyon dolar değerinde 1.632 ETH
  • Yaklaşık 2,69 milyon dolar değerinde 441.425 UNI
  • Yaklaşık 652 bin dolar değerinde 77,77 milyar SHIB
  • Yaklaşık 389 bin dolar değerinde 102.651 BAL
  • Yaklaşık 261 bin dolar değerinde 2,24 milyon LOOKS
  • Yaklaşık 180 bin dolar değerinde 801.893 WOO

Zincir üstü verilere göre, bazı kripto para birimleri yeni bir cüzdana aktarılırken, bazıları ise Coinbase ve Binance borsasına aktarıldı.

BTC’nin 39 bin dolara yaklaşmasıyla birlikte altcoin’lerin de canlandığı görüldü. FTX ve Alameda cüzdanlarının zamanlaması ise dikkat çekti.

Cüzdanların ağırlıklı olarak IMX ve GMT transferi gerçekleştirmesi, bu altcoin’lerin yatırımcılarını tedirgin etti. Ancak piyasa koşullarının pozitif olması nedeniyle transfer işlemleri düşüş yönlü bir volatilite yaratmadı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x