Yükleniyor...

Galatasaray Taraftar Token Basımının İlk Aşaması Tamamlandı!

Eylül ayında Galatasaray Spor Kulübü, Blockchain şirketi Chiliz ile iş birliği içinde kendi taraftar token'ını piyasaya süreceğini duyurmasının ardından taraftar token için önemli bir gelişme yaşandı.

Galatasaray Taraftar Token Basımının İlk Aşaması Tamamlandı

Eylül ayında Galatasaray Spor Kulübü, Blockchain şirketi Chiliz ile iş birliği içinde kendi taraftar token’ını piyasaya süreceğini duyurmasının ardından taraftar token için önemli bir gelişme yaşandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen 20 milyon Juventus Taraftar Token basımının ardından, diğer 6 ortak kulübün “Taraftar Token”larının da basılmasıyla birlikte, Chiliz için önemli bir dönüm noktası daha yaşanıyor. Paris Saint-Germain, West Ham United, OG Esports, AS Roma, Atlético de Madrid ve Galatasaray’ın “Taraftar Token”ları İzinli Yetki Kanıtı (Permissioned PoA) zincirine eklendi ve Socios.com uygulaması piyasaya sürüldükten sonra görünür hale gelecek.

“Artık Dijital Ortamda Galatasaray ve Diğer Kulüplerin Token’ları mevcut”

“Taraftar Token” basımının ilk aşamasında basılan token’lar adet ve fiyatlarıyla hazır.

  • JUVENTUS: 20,000,000
  • PARIS SAINT- GERMAİN: 20,000,000
  • WEST HAM UNITED: 5,000,000
  • ATLÉTICO DE MADRİD: 10,000,000
  • AS ROMA: 10,000,000
  • GALATASARAY: 10,000,000

Taraftar Tokenı İlk Olarak Juventus’dan!

Juventus Taraftar Token Arzı (FTO), yıl sonundan önce tamamlanacak ve Juventus dünyada taraftarlarına token sunan ilk futbol kulübü olacak.

Galatasaray “Taraftar Tokenı” Şubat 2020’de!

Paris Saint-Germain ve Atlético de Madrid FTO’ları Ocak 2020’de, West Ham, AS Roma ve Galatasaray FTO’ları Şubat ayında gerçekleşecek. Ayrıca, OG için yapılacak olan FTO Mart ayında gerçekleşecek.

İlk yedi partner kulübün yanı sıra, Socios.com platformuna katılmak için sırada bekleyen yüzlerce kulüp bulunmakta. Önde gelen futbol kulüpleri ve diğer spor dallarından takımlar da 2019 yılı bitiminden önce duyurulacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x