Galatasaray Taraftar Token'ı GAL'ın Arzı Başladı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Galatasaray Taraftar Token’ı GAL’ın Arzı Başladı!

Taraftar etkileşim ve oylama platformu Socios.

Galatasaray Taraftar Token

Taraftar etkileşim ve oylama platformu Socios.com, ilk Galatasaray oylamasını taraftar token arzı ile birlikte başlattı. Dünyanın dört bir yanındaki Cimbom taraftarları, bu oylama ile Galatasaray’ın Türk Telekom Stadı’nda resmi sahaya çıkış marşını seçecek.

GAL taraftar token’ini kullanan taraftarlar, ilk oylamaya katılmaya hak kazanacak ve aşağıdaki 5 seçenekten birini marş olarak seçecek. Oylamaya sunulan 5 seçenek şu şekilde:

  1. Re Re Re Ra Ra Ra
  2. Çocukluk Aşkımsın
  3. Kupalara Layıksın
  4. Şereftir Seni Sevmek
  5. Şampiyonsun Galatasaray
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sadece GAL sahibi taraftarlar oy vermeye hak kazanacak. Taraftarlar, Galatasaray Taraftar token’lerına Socios.com üzerinden ulaşabilirler.

Taraftarlar ayrıca her katıldıkları oylamada ödül puanlar kazanacak. Bu puanlar, onlara daha sonra VIP bölümden maç izleyebilme, takım oyuncuları ve efsane isimlerle bir araya gelmek gibi eşsiz ve özel deneyimler yaşama hakkıyla birlikte takım için üretilen özel ürünlere sahip olma imkanı da sağlayacak. GAL miktarına ve uygulama içi işlem ve aktif olma oranına bağlı olarak taraftarlar daha fazla ödül puanı kazanabilecek.

Tüm oylamaların güvenli ortamda düzenlenecek ve katılımın tamamı blokzincir üzerinden kaydedilecek ve değiştirilemez olarak uygulanacak. Böylelikle Galatasaray taraftarları gönül rahatlığıyla oy vererek anketlere katılabilecek ve sonuçlar her zaman şeffaf olacak.

Yüzbinlerce adet Chiliz CHZ ve limitli sayıda GAL taraftar token’ı Ocak ayında uygulama içi “artırılmış gerçeklik tabanlı “Token Avı – Token Hunt” ile ücretsiz olarak dağıtılmıştı. Günlük “Token Avı” sırasında CHZ toplayan taraftarlar bu token’ları GAL Taraftar Token satın almakta da kullanabilecek.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Dorukhan Acar açıklamada bulundu ve “Milyonlarca Galatasaraylı’nın taraftar oylamalarıyla sesini duyurabileceği ve aynı zamanda da kulüplerine gelir yaratabileceği bir sistemi sunmaktan gurur duyuyoruz. Gelişen teknolojileri göz ardı etmeyen ilklerin kulübü Galatasaray olarak Fransa, İspanya, İtalya ve İngiltere’den küresel rakiplerimiz ile birlikte Taraftar Token’ı sistemini başlatmak bize büyük bir heyecan veriyor. Dijital dönüşüm vizyonumuzun bir parçası olarak blokzincir teknolojisini efektif olarak kullanan dünyanın öncü kulüplerinden biri olmak bizim için önemli bir adım olacak.” ifadelerini kullandı.

Socios.com CEO’su ve Kurucusu Alexandre Dreyfus da GAL arzına dair açıklamalarda bulundu ve “Socios.com’daki Galatasaray taraftarlarının heyecanı ve coşkusu eşi benzeri görülmemiş bir duygu. İlk oylamayı başlatmaktan ve bu tutkulu taraftarları hayranı oldukları kulüple daha da yakınlaştırmaktan gurur duyuyorum. Socios.com, Galatasaray ve taraftarları arasındaki bağı daha da güçlendirerek, Galatasaray ile aralarında emsalsiz bir ilişki kurmalarını sağlayacak.” dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x