Yükleniyor...

Galaxy Digital, Celsius’un Varlıklarını Satın Alacak

Dijital varlık yönetim şirketi Galaxy Digital, iflas bildirmiş Celsius'un varlıklarını satın almak için anlaşmaya vardı.

Galaxy Digital Celsiusun Varliklarini Satin Alacak

Dijital varlık yönetim şirketi Galaxy Digital, iflas bildirmiş Celsius‘un varlıklarını satın almak için anlaşmaya vardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto endüstrisinde iflas olayları çok sık yaşanmaya başladı. Kripto para piyasasının genel düşüş hareketlerinin arkasında da bu iflaslar yer alıyor. Terra’nın büyük bir çöküş yaşaması ve Bitcoin tarafını uzun soluklu bir ayı piyasasına sürüklemesi öne çıkmıştı. Sonraki süreçlerde 3AC ve Celsius da iflas etti. Yılın sonuna doğru yaklaştığımızda, FTX ve BlockFi şirketlerinin de iflasları gündeme damga vurdu. Kripto endüstrisinde yaşanan tüm bu iflaslar, aynı zamanda yeni yatırım fırsatlarını da beraberinde getirdi. Uzun zamandır süren davaların ardından Celsius, Galaxy Digital tarafından satın alınmak üzere.

Galaxy Digital, Celsius’u Radarına Aldı

Dijital varlık yönetim şirketi Galaxy Digital, kripto endüstrisinin bu düşüşünden faydalanmak amacıyla yatırımlar yapmaya devam ediyor.

Şirketin CEO’su Mike Novogratz, uzun zamandır gündemi meşgul eden Celsius konusunda adım attı. Novogratz, Celsius‘un varlıklarını satın almayı kabul etti.

Her ne kadar anlaşmanın şartları açıklanmasa da şirketin eş başkanından açıklama geldi. Eş başkan Chris Ferraro, iflas eden şirketin varlıklarını geçen yıl ödenen 115 milyon doların çok altında bir fiyatla satın aldıklarını belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x