Geçtiğimiz Hafta (6-12 Aralık) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar • Coinkolik
Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta (6-12 Aralık) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 6-12 Aralık tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), DeFiChain (DFI), Victoria VR (VR), Circuits of Value (COVAL), ConstitutionDAO (PEOPLE) ve Neos Credits (NCR) ulaştı.

ath 1

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 6-12 Aralık tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), DeFiChain (DFI), Victoria VR (VR), Circuits of Value (COVAL), ConstitutionDAO (PEOPLE) ve Neos Credits (NCR) ulaştı.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde;

  • DeFiChain (DFI)
  • Victoria VR (VR)
  • Circuits of Value (COVAL)
  • ConstitutionDAO (PEOPLE)
  • Neos Credits (NCR)
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

DeFiChain (DFI): DeFi Chain, kripto para DFI’si de dahil olmak üzere, BTC’nin bir forku olarak Bitcoin’in üzerine inşa edilmiştir. Hiçbir zaman bir ICO aracılığıyla satılmayan DFI’de, her şey Staking aracılığıyla dağıtıldı. Bu aynı zamanda fiyatın bir şirket olarak DeFiChain tarafından hiç belirlenmediği anlamına gelir. Tamamen bağımsızdır ve talep arzın bir sonucudur. DeFiChain, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 6 Aralık 2021’de 5,59 dolarla ulaştı. 10 piyasa ve 4 borsada işlem gören DeFiChain’in en aktif borsası KuCoin’dir.

Victoria VR (VR): Victoria VR, kullanıcıları tarafından oluşturulan ve sahip olunan Unreal Engine üzerine inşa edilmiş gerçekçi grafiklere sahip, sanal gerçeklikte ilk blokzinciri tabanlı MMORPG’dir. Victoria VR, kullanıcıların hiç bitmeyen dijital içerikle etkileşimli olarak kendilerini kaptırabilecekleri çok boyutlu etkileşimlerden oluşan yeni bir Metaverse yaratmayı hedefliyor. Victoria VR, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 10 Aralık 2021 tarihinde 0,628 dolarla ulaştı. 2 piyasa ve 2 borsada işlem yapan Victoria VR’ın en aktif borsası KuCoin’dir.

Circuits of Value (COVAL): Circuits of Value, Ethereum platformunda çalışan bir kripto para birimidir. 1.000.000.000 dolaşımda olan 1.200.000.000’luk bir akım arzına sahiptir. Circuits of Value, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 10 Aralık 2021 tarihinde 0.240 dolarla ulaştı. 13 piyasa ve 8 borsada işlem yapan Circuits of Value’in en aktif borsası CoinBase Pro’dur.

ConstitutionDAO (PEOPLE): ConstitutionDAO, ABD Anayasası’nın orijinal bir kopyasını satın almak için Kasım 2021’de kurulmuş merkezi olmayan blockchain tabanlı bir organizasyondur. People Token; ConstitutionDAO projesinin yerel tokenidir. ConstitutionDAO, Ethereum tabanlı olup topladığı fonlar ve oylarla Sotheby’s müzayedesinde bu müzayedeyi kazanmayı hedeflemiştir. ConstitutionDAO, tüm zamanların en yüksek fiyatına 12 Aralık 2021’de 0.178 dolarla ulaştı. En aktif borsası OKEx olan ConstitutionDAO, 10 piyasada ve 12 borsada işlem görmektedir.

Neos Credits (NCR): Neos Credits projesi, sosyal VR uygulamalarının gelişimini hızlandırmak için tasarlanmış, Solirax tarafından geliştirilen yenilikçi bir metaverse motorudur. Arkadaşlarınız, meslektaşlarınız veya sınıf arkadaşlarınızla çeşitli kreasyonlarla dolu zengin bir sanal evreni keşfetmemizi sağlayan bir sistemdir. Neos Credits, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 12 Aralık 2021 tarihinde 9.60 dolarla ulaştı. 3 piyasa ve 2 borsada işlem yapan Neos Credits’in en aktif borsası Uniswap v3’dir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x