Yükleniyor...

Günün öne çıkan kripto paraları hangileri oldu? 29 Şubat 2024

Bitcoin'in (BTC) 63 bin doların üstünde işlem görmesiyle beraber uçuşa geçen altcoin'lerde hangi isimler öne çıktı?

dogecoin doge grafik

Bitcoin‘in (BTC) 63 bin doların üstünde işlem görmesiyle beraber uçuşa geçen altcoin’lerde hangi isimler öne çıktı?

60.000 Doları kırmasının ardından 64.500 dolara hızlı bir şekilde gelen Bitcoin (BTC) daha sonrasında 62.500 dolar bandına gevşedi. Kritik bir seviyenin üzerine yerleşen kripto paraların amirali, özellikle de memecoin’lere büyük bir oranda değer kattı. Bunun yanı sıra volatiliteden kaynaklı olarak düşüşe geçen altcoin’ler de olmadı değil.

Kazanan kripto paralar listesi

En çok yükselen coin’ler listesinde son 24 saatte yüzde 57,05 artış gösteren Bonk (BONK) zirveye oturdu. Yüzde 33,62’lik artışla Dogecoin (DOGE) ikinci sırada, JasmyCoin (JASMY) yüzde 31,66’lık artışla üçüncü sırada, yüzde 21,88’lik artışla Shiba Inu (SHIB) dördüncü sırada yer aldı. Son sıraya ise yüzde 20,34’lük yükselişiyle Aptos (APT) yerleşti.

kazanan coinler

Kaybeden kripto paralar listesi

En çok düşen coin’ler listesinin ilk sırasında Dymension (DYM) yer aldı. DYM, son 24 saatte yüzde 5,22 düşerek zirveye yerleşti. Ardından Theta Network (THETA) geldi. THETA, son 24 saatte yüzde 5 değer kaybetti. Üçüncü sırada yüzde 4,21’lik düşüşle Flare (FLR), dördüncü sırada yüzde 4,21’lik düşüşle Bitget Token (BGB) ve son olarak beşinci sırada yüzde 3,57’lik düşüşle Pyth Network (PYTH) yer aldı.

kaybedenler coinler

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner