Yükleniyor...

Pyth Network (PYTH) haber etkisiyle yükselişe geçti!

Güney Kore'nin en büyük borsası Upbit, Pyth Network'ü (PYTH) listeleyeceğini açıklamasıyla beraber coin'de büyük bir artış getirdi.

haber grafigi

Güney Kore’nin en büyük borsası Upbit, Pyth Network‘ü (PYTH) listeleyeceğini açıklamasıyla beraber coin’de büyük bir artış getirdi.

Güney Kore’nin en yüksek hacme sahip kripto para borsası Upbit, bugün itibarıyla bir duyuru yayımlayarak Pyth Network (PYTH) yatırımcılarının yüzünü güldürdü. PYTH/KWR çiftini listeleyeceğini açıklayan borsa, altcoin’de yüzde 40’lık bir artışı beraberinde getirdi. Stakedrop furyası ve Bitcoin‘in (BTC) yükselişi eşliğinde fitili yakan PYTH, Upbit’ten gelen haber ile beraber rüzgarı arkasına aldı. Peki PYTH için dikkate alınması gereken seviyeler hangileridir?

Borsa listelemesinin önemini bir kez daha görmüş olduk!

0,2251 Dolardan bu yana yükseliş trendini korumayı başaran PYTH, Upbit’ten gelen müjdeyle beraber ATH tazeledi. 0,8293 Dolara iğne attıktan sonra geri çekilen popüler coin, şu an için 0,7250 dolardan işlem görüyor. Stakedrop furyasına olan eğilimin artması, BTC’nin fiyat yapısını sürdürmesi veya farklı borsaların PYTH’yi listelemeleri, paritenin yukarı yönlü hareketine yardımcı olacaktır. Böyle bir senaryoda sırasıyla 0,8293 – 0,88727 – 0,9808 – 1,2645 ve 1,72334 dolara doğru bir hamle beklenebilir.

BTC’nin yakın zamanlı zirvesi olan 57.000 doları aşamaması, Solana ekosisteminden gelebilecek fud bir haber veya stakedrop furyasının gözden düşmesi, PYTH’de haliyle satış baskısı getirecektir. Böyle bir senaryoda ilk olarak 0,6899 dolara bir temas takip edilebilir. Alıcıların yetersiz kalması halinde ise sırasıyla 0,5260 – 0,4306 ve 0,3352 dolara düşüşler söz konusu olabilir.

pyth yukselis grafigi

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner