Yükleniyor...

Günün öne çıkan kripto paraları hangileri oldu? 7 Mart 2024

Yeni bir ATH'ye imza attıktan sonra daha da hareketlenen Bitcoin (BTC), altcoin piyasasını diri tutmaya devam ediyor.

Manta network yükseliş

Yeni bir ATH’ye imza attıktan sonra daha da hareketlenen Bitcoin (BTC), altcoin piyasasını diri tutmaya devam ediyor.

Bitcoin’in (BTC) ATH yaptıktan sonra 65.000 dolara doğru geri çekilmesi, altcoin’ler bir miktar düşüşe yol açmıştı. Ancak, daha sonrasında atağa kalkan Ethereum (ETH) 3750 dolara gelerek altcoin’lere can suyu oldu. Özellikle de yapay zeka coin’lerde keskin yükselişler yaşandı. Bir süredir piyasayı domine eden yapay zeka furyası, bünyesinde barındığı coin’lerin yüzde 30’dan fazla artışlarıyla gündem oldu. Peki son 24 saatte en çok hangi altcoin’lerde hareketlilik görüldü?

Kazanan kripto paralar listesi

En çok yükselen coin’ler listesinde son 24 saatte yüzde 41,35 artış gösteren Fetch.ai (FET) zirveye oturdu. Yüzde 38,47’lik artışla Render (RNDR) ikinci sırada, NEAR Protocol (NEAR) yüzde 32,93’lük artışla üçüncü sırada, yüzde 31,82’lik artışla SingulartiyNET (AGIX) dördüncü sırada yer aldı. Son sıraya ise yüzde 17,62’lik Akash Network (AKT) yerleşti.

en cok yukselenler

Kaybeden kripto paralar listesi

En çok düşen coin’ler listesinin ilk sırasında Bonk (BONK) yer aldı. BONK son 24 saatte yüzde 14,86 düşerek zirveye yerleşti. Ardından Shiba Inu (SHIB) geldi. SHIB son 24 saatte yüzde 14,60 değer kaybetti. Üçüncü sırada yüzde 8,62’lik düşüşle Terra Classic (LUNC), dördüncü sırada yüzde 8,62’lik düşüşle Pepe (PEPE) ve son olarak beşinci sırada yüzde 7,88’lik düşüşle Dogecoin (DOGE) yer aldı.

en cok dusenler

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner