Yükleniyor...

Haftanın Kilit Açılımı Yapacak Kripto Paraları

Bu hafta "token kilit açılımı" gerçekleştirecek üç kripto parayı, fiyat ve proje etkileri üzerinden inceledik.

token unlocks

Bu hafta “token kilit açılımı” gerçekleştirecek üç kripto parayı, fiyat ve proje etkileri üzerinden inceledik.

TokenUnlocks’dan alınan veriler ışığında, bu hafta kilit açılımı gerçekleştirmesi beklenen kripto paraları derledik. Özellikle de popüler proje token’larının “kilit açılımına” gitmesi, kripto yatırımcısında büyük merak uyandırdı. Bu hafta, APT, GAL, GLMR, SWEAT tarafında dikkate değer “token kilit açılımları” yapılacak. Kripto yatırımcıları yakın zaman diliminde gerçekleşecek olan “token kilit açılımlarına” gözlerini çevirmiş durumda.

Bu Hafta Kilit Açılımı Gerçekleştirecek Olan Projeler

TokenUnlocks tarafından alınan verilere göre, bu hafta kilit açılımı gerçekleştirecek projeler belirlendi. Özellikle de Aptos (APT), Galxe (GAL), Tornado Cash (TORN) göze çarpmış durumda. Bu üç kripto paranın dünyanın en popüler ve en hacimli borsası Binance’da olması öne çıkıyor.

Önümüzdeki bir haftalık sürece bakıldığında ise APT, TORN, GAL, GLMR, SWEAT projelerinin “token kilit açılımına” gideceği belirtildi.

Ekran Resmi 2023 03 06 10.07.11

1- Aptos (APT)

Kilit açılımı gerçekleştirecek coin’lerden birisi olan APT, toplam arzın yüzde 0,454’ü olan 4.543.477,94 APT’nin kilidini açacak. Son zamanların öne çıkan projesi APT, 50.614.344 dolar değerindeki token’ları dolaşıma sürecek. 2023’ün öne çıkan kripto paralarından olan APT, güncel olarak kilidi açılan token’ların sayısı yüzde 85 olarak 851.83 milyon tane APT olarak öne çıkıyor. Kalan kilitli token miktarı ise, yüzde 15 olarak yaklaşık 148.17 milyon tane APT‘ye denk geliyor.

Özellikle de son zamanlarda iyi fiyatlamasıyla öne çıkan APT, gerçekleştireceği yüzde 0.45’lik kilit açılımıyla yatırımcıların dikkatini toplamış durumda. Diğer projelerin kilit açılımlarına bakıldığında ise APT‘nin için büyük bir oranda kilit açılımı gerçekleştirebileceği söylenebilir. Yaklaşık olarak 11.14 dolar fiyatında olan APT, yakın zamanda yapacağı kilit açılımıyla yeniden konuşulmaya başlandı.

apt kilit

2- Tornado Cash (TORN)

Kilit açılımı gerçekleştirecek coin’lerden bir diğeri ise TORN, toplam arzın yüzde 1,75’i olan 175.000,01 tane TORN’un kilidini açacak. Fiyat hareketleriyle öne çıkan TORN, 1.356.250 dolar değerindeki token’ları dolaşıma sürecek. Anlık fiyat hareketleriyle göze çarpan TORN’un, güncel olarak kilidi açılan token’ların sayısı yüzde 60,5 olarak 6.05 milyon tane TORN olarak öne çıkıyor. Kalan kilitli token miktarı ise, yüzde 39.5 olarak yaklaşık 3.95 milyon tane TORN‘a denk geliyor.

Anlık fiyat hareketleriyle göze çarpan TORN, yüzde 1,75 olarak ciddi bir “token kilit açılımına” gidiyor. Büyük borsalarda da listeli olan TORN‘un, gerçekleştireceği kilit açılım sürecine kadar fiyatında büyük hareketler gözlemlenebilir. Yaklaşık olarak 7.75 dolar değerinde olan TORN‘u, bu hafta anlık hareketler bekleyebilir.

torn kilit

3- Galxe (GAL)

Kilit açılımı gerçekleştirecek coin’lerden bir diğeri ise GAL, toplam arzın yüzde 0.096‘sı olan 192.307,69 tane GAL’ın kilidini açacak. Vadeli taraftaki fiyat hareketleriyle tanınan GAL, 317.308 dolar değerindeki token’ları dolaşıma sürecek. Özellikle de vadeli işlemlerde dikkat çeken GAL’ın, güncel olarak kilidi açılan token’ların sayısı yüzde 63.21 olarak 208.59 milyon tane GAL olarak öne çıkıyor. Kalan kilitli token miktarı ise, yüzde 36.79 olarak yaklaşık 121.41 milyon tane GAL‘a denk geliyor.

Diğer kripto paralara bakıldığında ise, daha az oranla kilit açılımı yapacak GAL token fiyatında ciddi hareketler gözlemlenmeyebilir. Özellikle de vadeli işlemlerde adından çok söz ettiren GAL, gerçekleştireceği “token kilit açılımıyla” yine vadeli tarafta hareketliliğe başlayabilir. Yaklaşık olarak 1,65 dolar fiyatında olan GAL, çok büyük bir “token kilit açılımına” gitmeyeceği için fiyatta kalıcı bakımdan büyük değişiklikler gözlemlenmeyebilir.

gal ki li t

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x