Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri “İlk Defa Bitcoin Satın Almak İstedim”

“İlk Defa Bitcoin Satın Almak İstedim”

ABONE OL:google-news

ABD’li bilgisayar uzmanı Edward Snowden hayatında ilk defa Bitcoin’e ilgi göstererek Bitcoin almak istediğini dile getirdi.

Bitcoin, geçtiğimiz iki gün boyunca değerinin yaklaşık yüzde 50’sini kaybetti. BTC dün 7 bin 400 dolar seviyesinden 3 bin 900 dolara kadar geriledi. BTC şu an biraz daha toparlamış sayılır. CoinMarketCap verilerine göre lider kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 5 bin 410 dolardan işlem görüyordu. Yatırımcıların bir kısmı bu çöküşü fırsat olarak görüyor ve dipten BTC alınması gerektiğini dile getiriyor.

Çok Fazla Panik

Dünyaca ünlü bilgisayar uzmanı Edward Snowden de bu ifadeleri kullananlara katıldı. Mevcut BTC fiyat çöküşünü “çok az sebep ve çok fazla panik” olarak nitelendirdi. Snowden, ilk kez biraz Bitcoin satın almak istediğini itiraf etti. Snowden şu ifadeleri kullandı:

“İlk kez Bitcoin almam gerekiyormuş gibi hissettim. Bu düşüş çok az sebep ve çok fazla paniği içeriyor.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar