Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri İşte En İyi Kripto Para Birimleri: Listede Holo ve Tezos da Var

İşte En İyi Kripto Para Birimleri: Listede Holo ve Tezos da Var

ABONE OL:google-news

Weiss Ratings, önde gelen kripto para birimleri için güncellenmiş bir yeni sıralama listesini yayımladı. Finansal derecelendirme kuruluşu, şimdi 125 kripto varlığı takip ediyor, her birini teknoloji ve kullanım düzeyine ve aynı zamanda yatırımcılar için risk / ödül potansiyeline göre sıralıyor.

Hiçbir Kripto Para Birimi A Alamadı

Derecelendirmeler A + ‘dan E-‘ ye kadar gitse de, listedeki kripto para birimlerinin hiçbiri A derecesi alamadı. Hem Bitcoin hem de Ethereum B- alırken, Bitcoin risk/ödül faktörü üzerinde hafif bir avantajla önde yer alıyor.

XRP üçüncü sırada ve C+ puanı alırken, hem teknoloji/kullanım hem de risk/ödül kategorilerinde Bitcoin’den ve Ethereum’dan biraz daha düşük bir puan aldı. Listedeki ilk üç kripto para birimi piyasa değerine göre ilk üçü yansıtsa da, geri kalanlar bir ayrışmayı temsil ediyor.

Weiss Ratings’e göre ilk 20 kripto para şu şekilde

 1. Bitcoin
 2. Ethereum
 3. XRP
 4. EOS
 5. Tezos
 6. Cosmos
 7. NEO
 8. IOTA
 9. Bitcoin Cash
 10. Litecoin
 11. Stellar Lumens
 12. Tron
 13. Cardano
 14. Monero
 15. Ethereum Classic
 16. Ontoloji
 17. Binance Coin
 18. Decred
 19. Holo
 20. Fantom

Derecelendirme kuruluşu kripto para birimlerini ayrı ayrı sınıflandırmaya sokarak yatırımcılar için daha şeffaf bir ortam sunmayı amaçlıyor. Kripto paraların kitlesel benimsenmesi ile alakalı araştırması sonucu oluşan sıralama şu şekilde:

Listeye teknolojiye göre sıralamada Ethereum B- ile en yüksek puan alan kripto para olurken Stellar ve Cardano Ethereum’u takip ediyor:

Yatırım ödülüne göre sıralamada bu yıl Bitcoin’den bile daha çok kar getiren Tezos en başta bulunuyor. Sonra arkasından Çin dopingi ile yatırımcılarını güldüren Neo geliyor:

Yatırım riskine göre kripto paralarda liste şaşırtıcı olmayacak şekilde Bitcoin ile başlayıp popüler altcoin’lerle devam ediyor:

Ayrıca, yakın tarihli bir tweetstorm hesabında derecelendirme kuruluşu Weiss Ratings, Cardano’nun EOS’dan “açıkça üstün” olduğunu söyleyerek bir karışıklığa neden olmuştu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar