Yükleniyor...

İsviçre’nin En Eski Bankacılık Kurumlarından Julius Baer, Bitcoin Hizmetleri Sunmaya Başlayacak

İsviçre’nin en eski bankacılık kurumlarından Julius Baer, varlıklı müşterilerine Bitcoin hizmetleri sunmak için pilot program başlattı.

isvicrenin en eski bankacilik kurumlarindan julius baer bitcoin hizmetleri sunmaya baslayacak 6

İsviçre’nin en eski bankacılık kurumlarından Julius Baer, varlıklı müşterilerine Bitcoin hizmetleri sunmak için pilot program başlattı.

Bloomberg tarafından aktarılan bir habere göre İsviçre’deki en eski bankacılık kurumlarından bir olan varlık yöneticisi Julius Baer, ​​varlıklı müşterilerine Bitcoin ve kripto varlık hizmetleri sunmak için pilot bir program başlattı. Söz konusu hizmetler tavsiye verme, alım satım ve yatırımı içeriyor. CEO Philipp Rickenbacher kripto para piyasası hakkında da konuştu ve mevcut kargaşayı varlık sınıfı için potansiyel olarak “belirleyici bir an” olarak gördüğünü söyledi.

Şirket, ​​müşterileri için sunduğu bu kripto hizmetinin yanı sıra İsviçre’de tam düzenlemeye tabi iki kripto bankasından biri olan SEBA Crypto AG’ye de yatırım yapmıştı. Bununla birlikte kripto para birimleri, blokzinciri veya merkeziyetsiz (DeFi) ürünleriyle ilgilenen müşteriler için kendi araştırmalarını yapmayı planlıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner