Yükleniyor...

Japon Finansal Hizmetler Şirketi, Bitcoin (BTC) Madencilik Havuzunu Halka Açıyor

Japonya'nın ünlü finansal hizmetler şirketi SBI Holdings, madencilik havuzunu halka açmaya hazırlanıyor.

btcmining

Japonya’nın ünlü finansal hizmetler şirketi SBI Holdings, madencilik havuzunu halka açmaya hazırlanıyor.

SBI Holdings’in yan kuruluşu olan SBI Crypto, madencilerin iş birliğinden kazanç elde etmelerine olanak tanıyan madencilik havuzu hizmetini duyurdu. SBI Holdings, 2017 yılından bu yana madencilik sektörüne adım atmış durumda.

SBI Holding’in Madencilik Havuzu

SBI Crypto, bu yılın başlarına gerçekleştirmiş olduğu lansmanda, madencilik işlerini halka açacağını duyurdu. Böylelikle havuz daha da fazla genişleyecek.

Bitcoin (BTC) madenciliği, oldukça karmaşık matematik problemlerinin çözülmesiyle gerçekleştirilir. Madencilik yapabilmek için oldukça güçlü cihazlara gereksinim söz konusudur. Madenciler başarılı işlemin ardından 6.25 Bitcoin ile ödüllendirilirler. Yüksek enerji ihtiyacı sebebiyle, bir havuzda yapılan madencilik işlemleri daha başarılı sonuçlar verir.

SBI Holdings, madencilik işine 2017 yılında giriş yaptı. Şirket şimdiye kadar Bitcoin, Bitcoin Cash ve Bitcoin SV madenciliği faaliyetlerini yürüttü.

Şu anda SBI Crypto’nun mevcut madencilik havuzu, toplamda toplam 155 EH / s hashrate ile ağa 1,1 EH / s sağlıyor. Şirketin madencilik havuzu dünyada 9. sıraya yerleşmiş durumda.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x