Yükleniyor...

John McAfee, Kripto Para Konusunda Günah Keçisi İlan Edildiğini Düşünüyor

John McAfee, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, ABD hükümeti ve kolluk kuvvetlerinin kendisini günah keçisi olarak kullanarak kripto para sektörünü çökertmeye çalıştığını ifade etti

mcafee

John McAfee, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, ABD hükümeti ve kolluk kuvvetlerinin kendisini günah keçisi olarak kullanarak kripto para sektörünü çökertmeye çalıştığını ifade etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

John McAfee, kripto para birimlerini içeren ilk vergi kaçakçılığı suçlamalarından bir tanesiyle karşı karşıya. McAfee, karşı karşıya kaldığı suçlamalara karşı, savunmasına liderlik etmesi için Gordon Law Group isimli bir hukuk firması ile anlaştı.

Hukuk firması tarafından yayınlanan basın açıklamasında, McAfee’ye açılan cezai vergi kaçakçılığı davasının, kripto para birimlerini içeren ilk davalardan bir tanesi olduğunu ve kesinlikle en yüksek profilli davalardan birisi olduğu belirtildi.

Kripto Paraya Saldırı Söz Konusu

John McAfee, ABD hükümetinin kripto para sektörüne yapmak istediği saldırılarda kendisinin bir günah keçisi olarak kullanıldığını savundu:

“Hakkımdaki suçlamalar kesinlikle gülünç. ABD’nin kripto para sektörünü çökertmesi için bir günah keçisi olarak kullanılıyorum Bu tüm kripto paralara yapılan bir saldırıdır. Bu tamamen gerçektir.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x