JP Morgan konuştu: "Bitcoin ETF'leri birkaç aya gelecek" • Coinkolik
Yükleniyor...

JP Morgan konuştu: “Bitcoin ETF’leri birkaç aya gelecek”

Bankacılık devi JP Morgan, kripto piyasasının merakla beklediği Bitcoin spot ETF'lerin birkaç aya onaylanabileceğini söyledi.

Bitcoin ETF BlackROck

Bankacılık devi JP Morgan, kripto piyasasının merakla beklediği Bitcoin spot ETF’lerin birkaç aya onaylanabileceğini söyledi.

Wall Street’in popüler bankacılık devi JP Morgan, tüm kripto endüstrisinin merakla beklediği Bitcoin ETF’leri hakkında yorum yaptı. Geçtiğimiz gün araştırma raporu yayımlayan JP Morgan, Bitcoin spot ETF’lerin 10 Ocak 2024’ten önce onaylanabileceğini belirtti.

JP Morgan, Bitcoin ETF’lerine yeşil ışık yaktı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Küresel bankacılık kuruluşu JP Morgan, geçtiğimiz gün bir rapor yayımladı. JP Morgan, raporunda, Bitcoin spot ETF’lerin birkaç ay içerisinde ‘büyük olasılıkla’ onaylanacağını dile getirdi.

Bitcoin etf içerik

JP Morgan, 10 Ocak 2024’ü işaret etti. Bu tarih, SEC’in Bitcoin spot ETF’ler hakkında karar vereceği bir tarih olarak biliniyor. JP Morgan, SEC’in karar aşamasında artık piyasayı geçiştiremeyeceğini ve onay vereceğini düşünüyor.

Bloomberg analistleri de benzer bir yorumda bulunmuştu. Analistler, Bitcoin spot ETF’lerin yüzde 90 ihtimalle onaylanacağını ve bunun yakın zamanda gerçekleşeceğini dile getirmişti.

Kripto para piyasası, ETF haberleriyle birlikte güçlenmeye devam ediyor. Küresel piyasaların tedirgin ilerlediği bugünlerde, Bitcoin ipi göğüsleyen bir yükseliş yaşadı. Bitcoin, kısa sürede 29 bin doları aştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x