JPMorgan analistlerinden kripto para yorumu • Coinkolik
Yükleniyor...

JPMorgan analistlerinden kripto para yorumu

JPMorgan kripto para sektörü hakkında yeni bir rapor yayımladı.

jpmorgan bankacilik gemini

JPMorgan kripto para sektörü hakkında yeni bir rapor yayımladı.

JPMorgan yeni kripto para sektör raporunda ilerleyen dönemde sınırlı olumsuzluk öngörüsünde bulundu. Şirket, kripto para sektörüne dair analist yorumlarını da yayımladı.

JPMorgan’ın yeni kripto para sektör raporu yayımlandı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

JPMorgan’ın analistleri, kripto pazarları için sınırlı olumsuzluk öngörüsünde bulunuyor. Bankanın araştırmasına göre, Bitcoin’in açık pozisyonlardaki azalış, mevcut fiyat eğiliminin zayıflayabileceğinin bir göstergesi olarak görülüyor.

JPMorgan analistleri, long pozisyonların çoğunun tasfiye edildiğini ve Bitcoin‘e olan açık pozisyonun düştüğünü belirtiyorlar. Bu durum, Chicago Ticaret Borsası’ndaki (CME) vadeli işlem sözleşmelerinin satış eğiliminin yakında yavaşlayabileceğine işaret ediyor. Analistlere göre açık pozisyonlardaki bu düşüş, mevcut fiyat eğiliminin gücünün azaldığına dair bir işaret olarak görülüyor.

teknik analiz terimleri 2

Rapor aynı zamanda ABD’deki düzenleyici gelişmelerin kripto para fiyatlarında düşüşe neden olduğunu belirtiyor. Bitcoin’in son zamanlarda yüzde 11,27 gibi önemli bir düşüş yaşadığına dikkat çekiliyor. Önceki aylarda Bitcoin fiyatını artıran olumlu faktörler arasında ABD’deki Bitcoin ETF başvuruları ve Ripple Labs’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı kısmi zaferi yer alıyordu. Ancak bu olumlu faktörlerin etkisinin giderek azaldığına dikkat çekiliyor.

JPMorgan ekibi, ABD’nin artan reel getirileri ve Çin’in ekonomik büyümesine dair endişeler gibi dış piyasa koşullarının da kripto pazarının düşüşünde rol oynadığını belirtiyor. Ayrıca, ABD’deki düzenleyici belirsizliklerin kripto pazarlarını gelecekteki gelişmelere karşı daha duyarlı hale getirdiğine dikkat çekiliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x