Yükleniyor...

Kazanç Arzusu: Bir Cüzdana 4 Milyon Dolar Gönderdiler

Twitter'da bir kullanıcı, kripto para çıkaracağını söyleyerek yatırımcılardan yaklaşık 4 milyon dolar topladı.

Ethereum kripto para

Twitter’da bir kullanıcı, kripto para çıkaracağını söyleyerek yatırımcılardan yaklaşık 4 milyon dolar topladı.

Twitter’da ben.eth kullanıcı adlı bir kullanıcı da memecoin furyasından faydalanıyor. Bu kullanıcı, PSYOP isimli bir kripto para çıkaracağını söyledi ve katılmak isteyenlerin kişisel cüzdan adresine ETH göndermesini istedi. Bu kullanıcı, gelen yoğun ilgiyle birlikte yaklaşık 4 milyon dolar topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Aynı kullanıcı, daha önce kendi adıyla bir kripto para birimi çıkarmış ve takipçilerine sunmuştu. Bu kullanıcı, şimdi çıkaracağı PSYOP’u da benzer şekilde ilerleteceğini söylüyor.

Yatırımcılar, Tanımadıkları Birine 4 Milyon Dolar Gönderdi

Twitter’da ben.eth adlı bir kullanıcı, kripto yatırımcılarından yoğun ilgi görüyor. Bu kullanıcı, daha önce çıkardığı bir kripto para birimine gelen ilgiyi, yeni bir kripto para çıkarmak için kullanmak istiyor.

Daha önce BEN isimli bir projeyi ortaya çıkaran kullanıcı, şimdi PSYOS adlı bir projeyi oluşturuyor. Ancak bu kullanıcı, projeye katılmak isteyenlerden paraları kendi kişisel cüzdanına göndermesini istiyor. Kolay kazanç arzusuna kapılan yatırımcılar, şimdiden ben.eth’ye 4 milyon dolardan fazla göndermiş durumda.

WuBlockchain de bu durumu haberleştirenler arasında yer alıyor. WuBlockchain, bu tarz kripto paraların spekülasyona açık olduğunu ve yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini belirtti.

Ayrıca birçok yatırımcı, ben.eth’nin yaptığının bir ponzi şeması olduğunu ve yakında kripto yatırımcılarını dolandıracağını söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x