Yükleniyor...
Sponsored

Klaytn, Oyun Firmaları için İşlem Ücretlerini Düzenleyecek

Klaytn, platformundaki geliştirici oyun şirketlerine uygulanan işlem ücretlerini dengeleyeceğini söyledi.

Klaytn Oyun Firmalari icin Islem Ucretlerini Duzenleyecek

Klaytn, platformundaki geliştirici oyun şirketlerine uygulanan işlem ücretlerini dengeleyeceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İşlem ücretleri, kullanıcılar tarafından Blockchain tabanlı işlemleri veya komutları yürütmek için yapılan ödemeleri ifade eder. Ethereum gibi ağlardaki ücretler, ağ tıkanıklığı zamanlarında işlem başına 3 bin doların üzerine çıkmış durumda ve bu da potansiyel kullanıcıları ağdan daha ucuz seçeneklere itebilir. Klaytn da kullanıcılarını ağda tutabilmek amacıyla indirim sunmayı planlıyor.

Klaytn’dan İşlem Ücreti İndirimi

Metaverse odaklı Blockchain ağı Klaytn, Singapur’da devam eden Token 2049 konferansı sırasında, kendi ağında inşa edilen oyun şirketleri tarafından yapılan işlem ücretlerinde indirim sağlayacağını söyledi.

Bu özellik, Blockchain oyunları için yeni kullanıcıları kabul etmede çok önemli bir noktayı temsil ediyor. Yeni işlem ücreti indirim programı kapsamında, seçilen oyun şirketleri, Ocak 2022 yılından itibaren beyan edilen işlem ücretlerinin yüzde 100’ünü, ayda 100 bin dolar değerinde KLAY karşılığında almaya hak kazanacak. Hangi oyun şirketlerinin seçildiği konusunda henüz bir bilgi paylaşımı yapılmadı.

Klaytn, Blockchain ağının kilitlenmiş toplam değeri (TVL) değeri 324 milyon doların üzerinde. KLAY tokenlerinin piyasa değeri ise 600 milyon doların biraz altında.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x