Kraken'in Shiba Inu (SHIB) Listelemesi Gerçekleşecek mi? • Coinkolik
Yükleniyor...

Kraken’in Shiba Inu (SHIB) Listelemesi Gerçekleşecek mi?

Dünyanın en popüler kripto para borsalarından Kraken'in Shiba Inu'yu (SHIB) ne zaman listeleyeceği net bir biçimde belli değil.

kraken shib

Dünyanın en popüler kripto para borsalarından Kraken’in Shiba Inu’yu (SHIB) ne zaman listeleyeceği net bir biçimde belli değil.

Kraken, topluluğun isteğini fark ettiklerini fakat yapılacak daha çok iş olduğunu ifade ederek Shiba Inu’yu listeleme konusunda açıklamada bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Önceki gün haberini verdiğimiz üzere, Kraken’in ürün lideri Brian Hoffman, San Francisco merkezli borsanın, topluluk üyeleri 2000 beğeni toplayabildikleri takdirde token’ı listeleyeceğini duyurmuştu.Shiba Inu ordusu hedefi birkaç dakika içinde aştı ancak dün listeleme gerçekleşmedi.

Kraken, en büyük kripto topluluklarından biri olan SHIB Army’nin isteklerini net olarak duyduklarını açıkladı. Hoffman, üyelerinin sergilediği katılım düzeyine yanıt olarak topluluğu “vahşi” olarak nitelendirdi. Kraken, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“SHIBArmy sizi net bir biçimde duyduk! Topluluk, tüm listelemeler için düşüncelerimizin önemli bir parçasıdır ve desteğinizi açıkça gösterdiniz. Listeleme inceleme sürecimizde ilerlerken yapmamız gereken daha çok iş var.”

En büyük Shiba Inu balinasının bugün erken saatlerde fonlarını farklı cüzdanlara aktarmaya başladı. Bu haberin ardından SHIB fiyatı %7’nin üzerinde gerileme yaşadı. SHIB, yazının yazıldığı sırada 0,00006613 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x