Yükleniyor...
Sponsored

Kripto Avukatı Kyle Roche Yeni Bir Başlangıç Yapıyor

Kripto dava avukatı Kyle Roche, kurucu ortağı olduğu Roche Freedman'dan ayrıldıktan sonra kendisine ait bir şirket kurdu.

Kripto Avukati Kyle Roche Yeni Bir Baslangic Yapiyor

Kripto dava avukatı Kyle Roche, kurucu ortağı olduğu Roche Freedman‘dan ayrıldıktan sonra kendisine ait bir şirket kurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz ay kripto gündemini sarsan Avalanche iddialarının merkezinde Kyle Roche yer alıyordu. Roche, Avalanche (AVAX) ana şirketi Ava Labs’ı dolaylı yoldan desteklemişti. Gizli kamera aracılığıyla çekilmiş görüntüler, Roche için sorunları da beraberinde getirdi. Kripto piyasasındaki rekabette, Avalanche’yi öne çıkarmak için diğer şirketlere hukuksal baskılar yapıldığı iddia edilmişti.

Kripto Avukatı Yeni Bir Şirket Kuruyor

Geçtiğimiz ay gündemi bir hayli meşgul eden iddialardan sonra, Roche Freedman’ın davadan çekilmesi istendi. Şirketin kurucu ortağı Kyle Roche’nin, sarhoşken yaptığı konuşmalar ağır ithamları da beraberinde getirdi. Özellikle Tether davasında, Roche Freedman saf dışı bırakıldı.

Tüm bu gelişmelerin ardından Kyle Roche, kurucu ortağı olduğu şirketten ayrıldığını duyurdu. Celsius davası için verilen raporda, Roche’nin dava şirketinden ayrıldığı ancak müvekkillerini temsil edeceği yer aldı.

Kyle Roche’nin şirketten ayrılmasının ardından, şirketin yeni ismi Norman Friedland LLP oldu. Şirket, Roche’ye kariyerinde başarılar dileyerek veda etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x