Kripto Meydanı'nın Gündeminde Merkeziyetsizlik Var • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Meydanı’nın Gündeminde Merkeziyetsizlik Var

Üçüncüsü düzenlenecek olan Kripto Meydanı'nda, blockchain'in beraberinde getirdiği merkeziyetsizlik kavramı odak noktasında olacak.

kripto meydani merkeziyetsizlik

Üçüncüsü düzenlenecek olan Kripto Meydanı’nda, blockchain’in beraberinde getirdiği merkeziyetsizlik kavramı odak noktasında olacak.

Blockchain’in hayatımıza girmesi ve kripto paraların yaygın hale gelmesiyle birlikte merkeziyetsizlik kavramını sıkça duyuyoruz. Peki ya gerçekten merkeziyetsizliğin üzerinde yeterince konuştuk mu? Kripto Meydanı’nın gündeminde bu kez, dünyayı şekillendireceğini düşündüğümüz bu teknolojinin neler sunduğu konuşulacak.

Kripto Meydanı’nda Merkeziyetsizlik Ele Alınacak

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Blockchain’in gelişimiyle birlikte hayatımıza giren merkeziyetsizlik kavramının birçok kişiyi heyecanlandırdığı su götürmez bir gerçek.

Birçok konuda kontrol edilemez görünse de iplerin ele alınmasını sağlayan merkeziyetsizlik, geleneksel sistemlerle entegre çalışabilecek kadar esnekliğe sahip. Ancak öte yandan da kavramın içi boşaltılmaya çalışılıyor. Fintech’ten geleneksel fiat sistemine kadar her alanda kullanılabilen bu sistem için devrimsel deniliyor. Merkeziyetsizlik gerçekten de iddia edildiği gibi devrimsel mi?

İşte tüm bu konular, 27 Ekim Perşembe günü saat 19:00’da Levent Kolektif House’da gerçekleştirilecek olan Kripto Meydanı’nda ele alınacak. Dr. Çağla Gül Şenkardeş, Ahmet Usta, Beste Naz Süllü ve Sefer Yüksel, kripto sektörünün merkeziyetsizliği ile ilgili konuları ele alırken, “Merkeziyetsiz miyiz?” başlıklı oturumun moderatörlüğünü Kıvılcım Harika Ertunç üstlenecek.

Kripto Meydanı etkinliğine katılmak isteyenler buradan form doldurabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x