Yükleniyor...

Kripto Para Analistine Göre Altcoin Piyasa Değeri Bir Yılda %27.000 Büyüyebilir

Altcoin piyasa değeri, Şubat ayı başlarında 684 milyara ulaşarak, 2017'nin en yüksek seviyesini aşmayı başarmıştı.

altcoin rallisi

Altcoin piyasa değeri, Şubat ayı başlarında 684 milyara ulaşarak, 2017’nin en yüksek seviyesini aşmayı başarmıştı. Şubat ayının sonlarında destek olarak 2017’nin en yüksek seviyesini tekrar test etti ve şu anda yükselerek 700 milyar dolar seviyesine çıktı.

Rekt Capital’e göre, altcoin piyasa değeri, 2016’nın sonlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine benzer bir yeniden teste dayanarak muhteşem bir şeye hazırlanıyor olabilir. Tarih tekerrür ederse, altcoin piyasa değeri bir yılda %27.000 büyüyebilir.

Bitcoin (BTC), geçen yılın Temmuz ayından bu yana yükselişini sürdürüyor. Pek çok kripto para trader’ının bilmediği bir şey, altcoin piyasa değerinin 2020 Temmuz’unda 137 Milyar dolardan bu ayın 18’inde tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldiği. Bu arada, altcoin piyasa değeri, bu yılın Şubat ayının başlarında 2017’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 473 milyar doları geçti, ancak kısa süre sonra aynı ayın 27’si civarında destek olarak bu bölgeyi yeniden test etti.

Bu olayla birlikte, Bitcoin ve kripto para analisti Rekt Capital, tüm zamanların en yüksek seviyesinin böyle bir yeniden testinin altcoin piyasa değerinin binlerce puan artmasına neden olabileceğine inanıyor. Rekt Capital, analizini aşağıdaki tweet üzerinden paylaştı.

Altcoin Piyasa Değeri Büyüyebilir

Unutulmaması gereken nokta, analizinin, Substack aracılığıyla paylaşılan aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi 2016 sonlarında tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden test eden altcoin piyasa değerine bağlı olduğu.

Ekran Resmi 2021 03 19 14.42.15

Rekt Capital’in senaryosu gerçekleşirse, altcoin’ler birçok kripto para trader’ını şaşırtarak muhteşem bir koşuya hazırlanıyor olabilir. Rekt Capital, Substack aracılığıyla paylaştığı analizinde, altcoin piyasasının bu kadar yukarı yönlü hareketinin zirveye ulaşmasının yaklaşık bir yıl alacağını ifade etti.

“Altcoin Market Cap eski tüm zamanların en yüksek değerini en son 2016 Aralık ayının sonlarında kırmıştı. Bu, Altcoin Market Cap’in 2014’ün en yüksek seviyesini (kırmızı) kırdığı ve bu yüksekleri yeniden test etmek için birkaç hafta geçirdiği zamandı. Ve tekrar test başarılı olduktan sonra, altcoin market cap, bir yıldan biraz daha uzun bir süre içinde %27.000 büyüdü.

Bugün, Altcoin Market Cap, destek olarak eski 2017 yükseklerini (kırmızı) başarıyla tekrar test ettikten sonra yeni tüm zamanların en yüksek değerini belirledi.

Altcoin Market Cap, çok yıllık U-Shaped oluşumundan bir kopuşu tamamen doğruladı.”


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Mehmet CAK
Mehmet CAK
2 yıl önce

Evet büyüyebilir ama önce en az %75 daralacak :-)

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x