Yükleniyor...

Kripto Para Derecelendirme Şirketi Ripple’ı Övdü: XRP Bu İş İçin Biçilmiş Kaftan

Kripto para derecelendirme kuruluşu olan Weiss Ratings, Ripple’in son gelişmelerine dikkat ediyor ve Talep Üzerine Likiditesinin küresel havale sistemini iyileştirebileceğini söylüyor.

xrpripple

Kripto para derecelendirme kuruluşu olan Weiss Ratings, Ripple’in son gelişmelerine dikkat ediyor ve Talep Üzerine Likiditesinin küresel havale sistemini iyileştirebileceğini söylüyor.

Ripple (XRP) 2 Trilyon Dolarlık Havuzu Oluşturuyor

Ripple ve XRP destekli Talep Üzerine Likidite (ODL) ürünü ile küresel varlığını genişlettiğinden, Weiss Ratings’in dikkatini çekti.

Son tweet’inde Weiss Ratings, Ripple’in, ODL ve XRP aracılığı ile küresel havale sisteminin güncel sorunlarını çözmek için 2 trilyon dolarlık bir likidite havuzu oluşturmayı hedeflediğine işaret ediyor.

Global Havale Değişim Sistemine Yakıt: XRP – ODL

Weiss Ratings ajansı, Ripple’in ODL ve XRP ile küresel olarak kullanılmak üzere daha iyi bir havale sistemi oluşturabileceğini ve dolayısıyla mevcut havale sisteminin sorunlarını da çözme şansı olduğunu söyledi.

Şimdiye kadar XRP tarafından beslenen ODL’nin en büyük kullanım örneği, Latin Amerika’nın en büyüğü olan Bitso borsasıyla Meksika’ya havale yapmak için kullanılan MoneyGram koridorudur. Halen, Meksika’ya yapılan tüm işlemlerin yaklaşık yüzde 10’u, Ripple’in ODL’si aracılığıyla MoneyGram tarafından gerçekleştiriliyor. Ayrıca yakın zamanda gelen haberlerde, XRP’nin likidite endeksinin Bitso’da altı milyonu aştığı bildirildi.

RippleNet genişlemeye devam ediyor. Son zamanlarda, Ripple, Finablr ve TransferGo gibi diğer ödeme hizmetleriyle ortaklık kurdu. Ayrıca RippleNet, Afrika, Latin Amerika ve Güney Doğu Asya’ya XRP tabanlı para kazandırmayı amaçlamaktadır.

Ripple, Moneygram’a 20 Milyon Dolar Daha Yatırım Yaptı

Kısa bir süre önce Ripple, yatırım taahhüdünü tamamlamak için MoneyGram’a 20 milyon dolar daha yatırım yaptı. Şimdi, Ripple’ın havale devindeki hissesi yüzde 15’e yükseldi. Yine de, bu XRP fiyatını yukarı çekmiyor gibi görünüyor. Birkaç gün önce, pazar için psikolojik açıdan önemli bir seviye olan 0,25 dolar seviyesinin altına düştü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner