Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Kripto Para Madencilik Devi Bitfarms Kanada'da Halka Arz Hazırlığında

Kripto Para Madencilik Devi Bitfarms Kanada’da Halka Arz Hazırlığında

ABONE OL:google-news

İsrailli kripto para madencilik devi Bitfarms, Kanada’da halka açık bir kamu şirketi olmak istiyor. Madencilik şirketinin yayınladığı basın bülteninde, Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu ile temas halinde oldukları ve ilk halka arz (IPO) için ön eleme aşamasında oldukları bilgisi yer alıyor.

Bitfarms, Tel Aviv Borsası’nda listeleniyor, ancak yönetim kurulu Kanada merkezli ve işletilen madencilik şirketinin Kanada kamu pazarlarına katılmadan fayda sağlayabileceğini düşünüyor.

Yönetim kurulu, şirketin Kanada sermaye piyasasından yararlandığını ve şirketin “2017’de 54 bin doların üzerinde sermaye yatırımı yaparak daha geniş bir görünürlük, araştırma analistleri kapsamı, işlem hacimleri ve Kuzey Amerika sermaye piyasalarına daha fazla erişim sağladığı düşüncesinde.

En önemlisi, Bitfarms hisselerinin halka açık listesi madencilik şirketinin Kanada’da farklı yargı bölgelerinde faaliyet göstermek ve raporlama için ödediği ücretlerin düzenlenmesine yardımcı olacak. Bitfarms İcra Kurulu Başkanı Wes Fulford, şirketin sermaye piyasasında hisselerini sıralayarak daha fazla görünürlük ve fonlara erişim sağlayacağını savundu. Ontario Menkul Kıymetler Komisyonuna sunulan ön izahname şirketin tarihi mali tablolarını içeriyor.

Bitfarms, Temmuz 2017’de Kanadalı kripto para madencilik şirketi Backbone Hosting Solutions Inc. ile birleşti. Geçtiğimiz yıl Bitcoin’in inanılmaz seviyelere yükseldiği dönemde gelen birleşme duyurusu şirketin hisse senedi fiyatını en üst seviyeye taşıdı. Bu yükseliş sonrası İsrail Menkul Kıymetler Otoritesi şirkete kapısını açmak zorunda kaldı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar