Yükleniyor...

Kripto Para Piyasası Eriyor! Piyasanın Değeri 200 Milyar Doların Altına Düştü!

Bu haftaki kripto para piyasasındaki gerileme piyasanın toplam değerinin 200 milyar doların altına düşmesine neden oldu

14 Kasım 2018 Kripto Para Piyasa Değeri

Bu haftaki kripto para piyasasındaki gerileme piyasanın toplam değerinin 200 milyar doların altına düşmesine neden oldu. Kripto para piyasasındaki sert düşüş Bitcoin Cash hard Fork’undan bir gün önce kaydedildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasının toplam değeri 7 Kasım’da 220 milyar dolar gibi yüksek bir seviyeye ulaştı. Boğaların Aralık ayında Bitcoin’in fiyatının 200 günlük hareket ortalamasını (DMA) kırabilecekleri ve tüm zamanların en yüksek seviyesinin görüleceği tahmin ediliyordu. Bu kırılma gerçekleşemedi ve kripto piyasasında kademeli bir düşüş başladı. 7 Kasım’daki kazanımların tamamı ve hatta daha fazlası eridi gitti.

Stablecoin’ler hariç tutulduğunda, en büyük 100 kripto para birimi ABD doları karşısında büyük kan kaybetti ve en büyük 10 kripto paradan 7’si en az yüzde 10’luk düşüş kaydetti.

Kripto Para Piyasası Eriyor 14 Kasım 2018

Kripto para piyasası 20 milyar dolardan fazla değer kaybı yaşadı ve haberi hazırladığımız sırada piyasanın toplam değeri 187 milyar dolardı. 14 Ekim’den bu yana ilk kez kripto para piyasasının toplam değeri 200 milyar doların altına geriledi.

Son dönemde yaşanan düşüş, altcoin pazarından gelen yatırımcı sermayesinin Bitcoin’e geri dönmesine neden oldu. Bitcoin’in piyasa hakimiyeti yüzde 53.6 seviyesine yükseldi. Düşüş devam ettikçe Bitcoin hakimiyetinin artması kuvvetle muhtemel.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x