Yükleniyor...

Kripto Para Platformu Bakkt’ın Açılışı 24 Ocak 2019’a Ertelendi!

New York Borsası'nın (NYSE) kuruluşlarından olan Bakkt'ın İcra Kurulu Başkanı Kelly Loeffler, fiziksel olarak yerleşmiş bir Bitcoin (USD) sunan Bakkt platformunun lansman tarihinin 12 Aralık 2018'den 24 Ocak 2019'a ertelendiğini nedenleri ile birlikte açıkladı.

Kripto Para Platformu Bakkt

New York Borsası’nın (NYSE) kuruluşlarından olan Bakkt’ın İcra Kurulu Başkanı Kelly Loeffler, fiziksel olarak yerleşmiş bir Bitcoin (USD) sunan Bakkt platformunun lansman tarihinin 12 Aralık 2018’den 24 Ocak 2019’a ertelendiğini nedenleri ile birlikte açıkladı.

Loeffler, ekibinin “müşteri ile çalışmasında ve yasal onayları güvence altına almakta zorlandığını” belirterek, konuyla ilgili olarak Baktech Bitcoin Daily Futures sözleşmesi ve Bakkt Warehouse’un tamamını gözden geçirirken CFTC ile yakından çalıştıklarını dile getirdi:

Ürün lansmanlarında genellikle olduğu gibi, test etmek ve yeniden test etmek için yeni süreçler, riskler ve hafifleticiler bulunur. Kripto paralar bu kaynakların uygulandığı yeni bir varlık sınıfı. Bu nedenle endüstrinin lansmana doğru ilerlerken zaman çizelgesini yeniden ayarlamak daha mantıklı.

Loeffler, bu ürünlerin kripto para piyasasının daha erişilebilir, yararlı ve düzenlenmiş araçlara doğru evriminde kritik bir değişimi temsil ettiği görüşünde. İcra Kurulu Başkanı, Bakkt’taki ilgi hacmi ve tüm parçaları elde etmek için gereken işler nedeniyle yeni lansman tarihinin 24 Ocak 2019 olacağını ve bu tarihe kadar her şeyin hazır olmasını sağlayacaklarını vurguladı.

Ayrıca Loeffler, soğuk depodaki Bitcoin için sigorta almayı başardıklarını ve Bakkt Warehouse mimarisi içindeki sıcak depodaki Bitcoin için sigortayı almak için çalışma yaptıklarını açıkladı.

 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x