Yükleniyor...

Kripto Para Sektöründeki Avukata Göre Bu Çözüm XRP ve Ripple’ı Kurtarabilir

Kripto para sektöründe çalışan önde gelen bir avukata göre, Ripple’ın ileriye dönük en iyi hamlesi ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile uzun bir mahkeme mücadelesi vermek değil

kripto para sektorundeki avukata gore bu cozum xrp ve ripplei kurtarabilir

Kripto para sektöründe çalışan önde gelen bir avukata göre, Ripple’ın ileriye dönük en iyi hamlesi ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile uzun bir mahkeme mücadelesi vermek değil.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Anderson Kill’de bir blokzinciri ve dijital para birimi avukatı olan Stephen Palley, San Francisco merkezli ödeme firmasının mahkemede başarılı olabileceği ve dijital varlıklar için yeni bir yasal test oluşturabileceği fikrinin hayal olduğunu söylüyor:

“XRP’nin hayatta kalması için Ripple’ın SEC ile bir anlaşma yapması, ABD Yüksek Mahkemesi’nde nihai sonuç karşısında ısrar etmemesi ve Howey Test’i yerine Ripple Test’ini koyması gerekiyor. Beni haklı çıkaracak 600 milyon neden var.

Eğer kullanıcılarını önemsiyorlarsa, yol budur.”

Palley, Ripple’in bu hafta açılan ikinci davasını da değerlendiriyor.

Ripple’ın önde gelen yatırımcılarından biri olan Tetragon Financial Group Ltd., şirketin fonlarının dondurulması talebiyle şirkete karşı dava açtı. Ripple ise, bu yeni davanın “haksız olduğunu” söylüyor.

Palley bu ikinci davanın, XRP‘nin bir menkul kıymet olabileceğinin farkında olan “Ripple için çok hoş olmayan bir haber” olduğunu söylüyor.

“Ripple’ın karşılaşacağı sorun, -ve çuvalladıklarını düşünmemin nedeni- eş zamanlı belgeler ve ifadelerden oluşan kanıtlar.

Bunların onlara yardımcı olacağı herhangi bir evren yok.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x