Kripto Piyasasının Yükselen Değeri Tezos (XTZ) • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Piyasasının Yükselen Değeri Tezos (XTZ)

Kripto piyasasındaki varlıklar toplu olarak yükseliş yaşanırken, Tezos (XTZ) diğer varlıklara göre çok daha iyi performans gösterdi.

kripto piyasasinin yukselen degeri tezos

Kripto piyasasındaki varlıklar toplu olarak yükseliş yaşanırken, Tezos (XTZ) diğer varlıklara göre çok daha iyi performans gösterdi.

Şu an ise geçmişteki fiyat hareketini önemli ölçüde etkiliyen yatay direnç bölgesine geldi ve bu seviye de yaşanacak olan bir kırılma kripto varlığı potansiyel olarak çok daha ileri seviyeleri taşıyabilir. Sadece önündeki direnç seviyesini kırarak destek seviyesine çevirmesi yeterli olacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yazım sırasında 2.09 dolar seviyesinden işlem gören Tezos, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in 6.600 dolar seviyesinin altına düşmesi ile birlikte, 1.85 dolar seviyesine kadar gerilemişti. Daha sonra mevcut fiyat seviyesinden destek bulan XTZ, toparlanma haline geçti ancak gün içinde birkaç kez 2.15 dolar seviyesinden red yedi.

Tabi ki Tezos’un Mart ayında 1.20 dolar seviyesine kadar gerileyip, tekrar bu seviyeye doğru yaşadığı iyileşmeyi unutmamız gerekir. Yaşanan bu son rallide, bu momentumun bir uzantısı olarak düşünülebilir.

Twitter’ın popüler kripto varlık analistlerinden @LomahCrypto yaptığı açıklamada, bu seviyede yaşanacak yukarı yönlü bir kırılma kripto varlığı 3 dolar seviyesinin üzerine taşıyabilir aksi durumda çöküş kaçınılmazdır dedi.