Yükleniyor...

Meltem Demirörs Bitcoin (BTC) Fiyatını Uçuracak Beklenmedik Bir Kaynak Açıkladı

Bitcoin (BTC) genellikle milenyumluların parası hatta maksimalistlerin parası olarak adlandırılır.

Meltem Demirörs Bitcoin BTC Fiyatını Uçuracak Beklenmedik Bir Kaynak Açıkladı scaled

Bitcoin (BTC) genellikle milenyumluların parası hatta maksimalistlerin parası olarak adlandırılır. Ancak tecrübeli kripto savunucusu olan Meltem Demirörs aksini düşünüyor.

Lider kripto para birimi tüm dünyanın geleceğini değiştirebilir. BTC, bu hedefe ulaşmak için nüfusun kadın kesimine odaklanmalıdır.

Dünyayı Kim Yönetiyor? KADINLAR!

Meltem Demirörs, 750 milyon dolarlık fona sahip bir yatırım şirketi olan Coinshares’in Baş Strateji Görevlisidir. Sıkı bir Bitcoin (BTC) ve kripto benimsenme savunucusu olarak da bilinen Demirörs, Dünya Ekonomik Formu Blockchain Konseyi’nin kurucu üyesidir.

Demirörs, kadınların Bitcoin (BTC) için çok önemli bir hedef kitlesi olmasının iki nedenini vurguladı:

  • ABD’deki servetin %51’i kadınlar tarafından kontrol ediliyor (21 trilyon dolar)
  • Kadınların %96’sı evlerindeki finansal kararlardan sorumludur.

Finansın geleceğini değiştirmek için Bitcoin (BTC) bu segmente odaklanması lazım!

Kadınların çeşitli hanelerde hem zenginlik hem de mali kararların kontrolünden sorumlu olması Bitcoin (BTC) benimsemesi için bir üreme alanını temsil ediyor. Sadece ABD’li kadınlara önemli bir tanıtımla, Bitcoin (BTC) finans dünyasına anlamlı bir değişiklik getirebilir.

Bitcoin (BTC) ve Kadınlar

Kadınların kripto para birimlerini benimsemedeki etkisinin hala hafife alındığı gerçeği, çok sayıda araştırma çalışmasıyla vurgulanmıştır. Milyarder Tim Draper’a göre, kadınların günlük alışverişte Bitcoin kullanması BTC fiyatını 250.000 dolara çıkartabilir.

Ayrıca, Coinbase’in Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) departmanı kadınların kripto para birimlerine finansal özgürlük elde etmek için bir araç olarak baktığını ortaya koydu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner